La Ola

Січень — саме час готуватись до весни

Січень — саме час готуватись до весни
Січень — саме час готуватись до весни

А як ми розуміємо, що весна вже от-от увірветься?

Звичайно ж по запаху! Бо ж весна пахне ☺️

Природа змінює свій стан, змінює аромати з холоду на свіжість та тонкі ноти зелені від бруньок, які починають з‘являтися на гілочках.

І ми теж змінюєммо насичені глибокі зимові аромати на легкі та свіжі весняно-літні парфуми.

Якось мені презентували неймовірного аромату лосьйон для тіла YOHJI від Yohji Yamamoto. Тоді я вперше познайомилась з цим брендом. Аромат лосьйону був настільки м‘який, огортаючий та затишний з ледь помітним солодкуватим відтінком і настільки стійкий, що я просто закохалась у нього.

На жаль, марними були мої спроби знайти такий самий ((( Мені не вдалося знайти в Україні його, шукали й друзі по різних дьютіках, проте на жаль… але я не про нього)

Січень — саме час готуватись до весни

Отже, я почала шукати аромати Yohji Yamamoto з надією знайти той, на базі якого був створений парфумований лосьйон.

Абсолютно навмання (чесно — вже просто тупо від бажання купити і заспокоїтися 😁) я придбала аромат HER LOVE STORY.

І цей аромат як раз виявився для мене запахом весни 🌱

Легкий, ненав‘язливий, свіжий, з нотками свіжої трави, лемонграсу, десь дуже віддалено цитрусу. Можливо, чимось нагадує щось середнє між Elizabeth Arden Green Tea та Armand Basi In Red.

Один флакончик вже всьо, планую готуватись до перших промінчиків весняного сонця та повторити 😉