Viktoria_Ilnytska

Локальний засіб проти прищів від Hollyskin

Локальний засіб проти прищів від Hollyskin

Усі знають що таке прищі, і усі з ними стикалися, особливо у підлітковому віці🥲

Памʼятаю як в школі, на уроці з основ здоровʼя, вчителька нас застерігала від стискання прищів-стверджувала, що якщо один видавити, то зʼявляться ще декілька😅

Особисто я, їх і так не давила, бо маю дууже низький больовий поріг🫠

У мене в підлітковому віці була проблема із закритими комедонами на підборідді, тільки косметолог мені допомогла з чистками обличчя🙌🏼 Від тоді, підтримуючи якісний догляд мене максимум з рідка, турбують прищі.

Тож на днях мала «щастя» виявити це явище😩 Згадала, що маю на поличці локальний засіб від прищів з дією за одну ніч🙌🏼

Локальний засіб проти прищів від Hollyskin
Локальний засіб проти прищів від Hollyskin

Локальний засіб від прищів і почервонінь з миттєвою дією за 1 ніч обіцяє видимі результати вже на ранок та зменшення розміру прищів✨

Дуже важливо діяти по інструкції, а саме:

  • не струшуйте пляшку
  • занурте ватну паличку в рожевий осад на дні флакона і нанесіть точково засіб на плями і прищики на обличчі
  • не втирайте
  • дайте засобу висохнути та змийте вранці

Мені вистачило дві ночі аби повністю позбутись прищика, він не маленький і невеликий. Враховуючи те, що раніше я припікала це все діло точково саліциловою кислотою або цинковою маззю і вони спрацьовували на 4й/5й день, то цей засіб робить ту роботу за 2 ночі. Плюс-результат є після першої ночі, це зменшення прищика, як зазначає виробник🙌🏼

Тож моя боротьба пройшла успішно☺️

Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Calamine, Camphor, Sulfur, Zinc Oxide, Talc, Glycerin, Salicylic Acid, Squalane, CI 77891 (Titanium Dioxide).

Усі складові цілком безпечні й допустимі, тільки Talc/тальк має середню безпеку у засобі, але не є небезпечним.