Viktoria Ilnytska

Як болить коли майже усе закінчується одночасно, але…

Як болить коли майже усе закінчується одночасно, але…

Привіт дівчаточка, як на рахунок недільної розпаковки з нашого улюбленого мейкапу?😅

Майже усі мої бʼюті засоби по догляду за шкірою обличчя закінчилися водночас, якими я користувалась не багато, не мало: 4 з половиною місяці✨

То були засоби з цього допису:

https://club.makeup.com.ua/post/19813/

Розповідаю що до мене приїхало; щось з переліку буду використовувати вперше🙌🏼

Як болить коли майже усе закінчується одночасно, але…

Дана пінка в мене не вперше, вона стала першою професійною косметикою у моєму догляді десь у році 2017 коли мені було 20 рочків😅 Шкодую що раніше не почала користуватись професійним доглядом, зазвичай дівчат до цього мали б приводити мами)

Отже це німецький засіб, має мусову консистенцію, делікатно очищує шкіру обличчя не подразнюючи її. Маю надію що вони не змінили свою формулу🙌🏼

Засіб від цього бренду аптечної косметики востаннє купувала десь 2 роки тому, як косметолог прописала☺️ Він чудово працює на шкірі: очищує, заспокоює та зволожує. Чого ще можна бажати🤍

Спробувала вперше її у тому ж догляді «на розлив» і моя шкіра обличчя сказала дякую✨

Тож вирішила придбати повноцінну тару👏🏻

Використовуючи маску щотижня, на постійній основі я бачу результат. А саме, більше зволоження та сяяння обличчя, менше незначних недоліків шкіри🫶🏻

А от цей кремчик у мене вперше. Очікую від нього догляд про який зазначається в описі даного засобу🙌🏼

А саме: живлення, зволоження, надання свіжості та еластичності шкірі☺️