MAXIMOVA🌷

Моя фея Комарницька Тамара

Моя фея Комарницька Тамара

Сьогодні від її посилки моя щелепа відпала. Все, що я там побачила - були моїми хотілками або бажаними повторками. Це ж людина на стільки прощупала ґрунт, витратила свій час. В такий момент хочеться процитувати класика «у мене просто немає слов»😊 Я дуже вдячна за таку увагу і ці прекрасні подарунки!😘

Моя фея Комарницька Тамара
Моя фея Комарницька Тамара

Знаменитий кривавий пілінг від The Ordinari. Я вже навіть не пам’ятаю у кого коментарях про нього писала і сказа, що моя баночка вже закінчується але мені підходить цей пілінг і я буду його повторювати. І ось він у мене в руках🥹

Ну тут вся Томуля: святий спф!✨+ корейське походження😁 Цей BB був в моєму вішлисті але зелений, а там рівень спф 25. «Ну які 25?», - подумала Тамара, а я з нею повністю погоджусь. Бо підсіла на сонцезахист і завжди купую з рівнем 50.

А ще в назві вказано - Shimmering. А сяючі текстури в тренді 2024 року. Дуже цікаво вже його спробувати в ділі😊

Ну тут навіть не буду багато писати. Я всім вуха прожужжала про ці новинки. І поки я визначалась між рожевими румяшками з колекції Hope чи Flamy, все вирішилось без мене☺️

Дякую за цей настрій, враження та чудову косметику!🫶