Марія Bondar

Новинка від Rituals - твердий шампунь

Новинка від Rituals - твердий шампунь

Дівчата всім привіт! Сьогодні я хочу поділитися з вами оглядом на неймовірну новинку від ритуалс. Я бачила, що в Україні дуже багато дівчат є фанатами цього бренду, і я також. Адже цей бренд створюють класні продукти з неймовірними запахами якими хочеться користуватися ще ще і ще. Моя найулюбленіша лінійка - червона лінійка Ритуалс Аюрведа. Нещодавно я була в Європі і побачила що вони випустили новинку в їхніх магазинах - твердий шампунь. Я люблю тверді шампуні тому коли я його побачила то зрозуміла, що він мені треба. Коли я його відкрила я була в неймовірному шоці — це шматочок твердого шампуня, а пахне так само як уся лінійка ритуалс. Це просто неймовірний аромат, він дуже яскраво пахне. А на волоссі він не залишає такого сильного запаху, а дає ледве відчутний аромат парфумів. У користуванні цей шматочок дуже зручний, його намилюєш в руках до піни і наносиш на шкіру голови.

Піниться він дуже добре і працює як звичайний шампунь. Очищає шкіру голови досить добре. Не знаю як просто один шампунь в користуванні, я завжди використовувала кондиціонер тому ніяких проблем з розчісуванням не було. Окрема подяка виробникам ритуалс за те, що вони зробили пакування коробочку, таку яку можна використовувати у ванній і складати це мило. Тому що тверді шампуні мають дуже величезний мінус — те що їх нема куди складати. Дуже мало виробників дають варіанти куди їх дівати після використання. Адже він повинен підсохнути і не лежати в мокрому середовищі. А тут в його можна покласти в коробочку, відкрити верх, шампунь підсушиться і можна заново використовувати цей шматочок. Це ідеально. Також хочу сказати що ритуалс випустив такі тверді шампуні усіх лінійок і усіх запахів які в них є (жовті, червоні, зелені, сині, біла). Тому для тих дівчат які люблять рітуалс або тверді шампуні я дуже рекомендую спробувати цей продукт, мені здається, що ви полюбити його і захочете спробувати кожний запах.