Missmili

Враження неоднозначні але має місце бути

Враження неоднозначні але має місце бути

Трохи повернемось в минуле.

Я росла в дуже небагатій сімʼї,і був такий період коли було взагалі погано,це якраз прийшлось на мій підлітковий вік,тому такого як лишньої пари взуття чи трусів на той час не було,а тим паче в достатній кількості прокладок і тампонів.Прокладки в моїй сімʼі використовували тільки тоді коли потрібно було вийти в «люди»,а саме в школу чи на роботу,бо задоволення для нашої сімʼї то було не з дешевих,а вдома ми використовували звичайні чисті шматочки тканини,які складали по типу саморобної прокладки,після використання вони завжди прались і використовувались повторно)Так продовжувалось до моїх 13 років(почались критичні дні в 12 ,тому страждала я недовго)Потім звичайно були тільки прокладки і в день і в ночі без обмежень))Моїй сестрі пощастило менше,вона в період з 12 до 16 років мучилась з тими тряпочками,особливо було стресово коли їхали до села і не було де брати ні тряпочок ,ні прокладок(бабця вперто робила вигляд що критичних днів не існує 🤣)

Враження неоднозначні але має місце бути

Хоч в моєму житті це був короткий епізод,але вражень він залишив достатньо)

Згадуючи це,в мене немає якоїсь огиди чи сорому,так,таке було,і добре що все то в минулому

Повертаємось до героя відгуку

Я так розумію що одноразові трусики Kotex по типу підгузок зняли з виробництва?!Дуже шкода,річ була крута і корисна

Як альтернатива зʼявились багаторазові трусики для критичних днів,які є в різних розмірах

Для себе я обрала L-бо маю стегна 98-100 см

По розміру вони підійшли ідеально!

По силуету це звичайні трусики-сліп,така форма зазвичай для більшості найзручніша,і я не виняток)

Трусики багаторазові,здатні витримати до 50 циклів прання.

Можна використовувати і на ніч так і вдень,бо їх зовсім не видно під одягом!

По ідеї їх можна використовувати без прокладки,але я б не поспішала.

Основна тканина трусиків це 95% бавовни і 5% еластану для зручного в комфортнного носіння.Ущільнений шар зроблений із поліестру,виробник обіцяє що цей шар супер швидко поглинає виділення.Ущільнений шар,ластовиця,доволі велика,але мені б хотілось щоб вона була ще більша,а захист був на всі 360 градусів.

Трусики в носці зручні,еластичні,добре тянуться,комфортні,ніде не залазять і не соваються.

Як використовувала я:

В перші дні критичних я одягала додатково прокладку,ризикувати і пробувати без неї якось не хотілось,тим паче перед купівлею трусиків я почитала коментарі і багато хто з дівчат писали що в «сильні» дні трусики не справляються.

Плюси без сумніву є,ці ночі я спала як хотіла і вертілась скільки хотіла,і трусики не підвели,0 протікань і комфортний сон

,з просто однією прокладкою так вільно спати не вдалось би.В останні дні я вже використовувала без прокладки-то також все було супер,зручно і комфортно)

Після використання трусики обовʼязково потрібно прати в прохолодній воді,прати легко і після прання вони виглядають такими як і були.В описі також вказано що можна прати в машинці,я ж обрала ручне прання,не бачу сенсу запускати машинку тільки заради одних трусиків.От це і є мінус,поли поспішаєш на роботу,до твоєї ранкової рутини додається ще й прання трусів😅ну таке.

Загалом логіка в тому напевно є,бо це більш екологічно,але, є але…ми ж при цьому використовуємо прокладку,та ще й витрачаємо воду на прання…то весь сенс екологічності втрачається

Тому пропоную перейти до висновків

Плюси:

1.Різноманітність у виборі розмірів від S до XL

2.Зручна форма трусиків і комфорт при носці

3.Додатковий захист без протікань під час сну ,а також вдень

4.Комфортний сон для тих хто любить покрутитись вночі-трусики не протічуть

5.Не помітні під одягом

6.Витримують близько 50 циклів прання(в мене критичні дні тривалістю 4 дні,то по моїм підрахункам трусики прослужать близько року)

Мінуси:

1.В «сильні» дні або для тих у кого критичні дні більш рясні-потрібно використовувати прокладку

2.Треба прати

Про покупку я не пошкодувала,трусики і справді хороші,але те прання..нагадує минуле до якого повертатися ой як не хочеться

Kotex поверніть будь-ласка одноразові нічні трусики,вони були просто супер!