Mila Masiukova

Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)

Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)

Найбільше з мого останнього замовлення зацікавили всіх спаркл-тіні. Хто я така, щоб відмовити вам в свотчах? :)

Так як рідкі тіні потрібно протестувати ще кілька днів, розкажу про цей топовий спаркл, який дуже важко зловити в наявності. Раджу закинути в віш-лист і час від часу заходити на сам товар і перевіряти наявність. Мені в закладках наявність не відображалась, поки я не зайшла на саму сторінку товару.

А поки ви будете їх виловлювати, розкажу більш детально про самі тіні та додам свотчі :)

Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)
Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)
Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)
Ви просили свотчі? Ловіть :) (тепер я розумію чому на ці тіні таке полювання)

Eveline Cosmetics Choco Glamour Eyeshadow у поки що єдиному відтінку 01 - Moon Sparkle. Придбала я їх за 290 грн, що мабуть дорого для бюджетного сегменту косметики. Але протестувавши їх - я не жалію ні копійки :)

По стійкості - ці тіні це щось лякаюче дуже стійке. Просто теплою водою їх не змити, потрібна міцелярка, але не надійтесь що обійдетесь однією міцеляркою, бо половина лиця все ще буде в блискітках. Після гелю для вмивання ситуація покращилась. Але всі блискітки змились тільки з вечірнім душем 😅

На очі я наносила тіні 2 способами - пальцем та кісточкою. Ці спаркли найкраще наносити пальцем, тоді пігментація зберігається. Я наносила просто на голі повіки, навіть без бази, але як на мене їх варто використовувати поверх матових тіней. Для вечірнього макіяжу це має бути просто ТОП (в мене вже є кілька ідей).

Не впевнена що вони підійдуть для дуже чутливих очей. Враховуйте текстуру.

Вперше зняла відео зі свотчами, вже бачу свої помилки, в майбутньому буду виправлятись ;)

Але вже дуже хотілось максимально передати колір та текстуру, а на фото це зробити важче.

Як я і писала вище, ці тіні точно варті уваги. В мене скоро ДН і я точно використаю їх у святковому макіяжі (фото додам).