Missmili

Крута і бюджетна цукрова паста для шугарингу

Крута і бюджетна цукрова паста для шугарингу

Епіляцію я роблю дома сама,використовую або цукрову пасту або віск,в принципі все що є)

Пасту для шугарингу купую на makeup українського бренду-ViTinails,беру не вперше і можу сміло її рекомендувати

На огляді:

Паста для шугарингу середньо-мʼяка

Паста для шугарингу тверда

Крута і бюджетна цукрова паста для шугарингу

Середньо-мʼяка-підійде тільки для бандажної техніки(з використанням паперових полосок)я пробувала і в техніці мануальній(за допомогою лише пальців)але окрім залипів нічого не вийшло,тому тільки в бандажній.Світла по кольору,консистенція при нагріванні рідка,однорідна.Така паста ідеально підходить для видалення пушкового волосся з обличчя,вусиків над верхньою губою,а також для ніжної зони в районі пахв.Паста якісно і швидко видаляє волосся з цих зон,не травмуючи шкіру.Ніяких подразнень за час використання не виявлено.

Перед використанням нагріваю в мікрохвильовій буквально на 30 сек і паста готова до використання.

Якщо використовувати на зонах пахв і обличчя -такої баночки в 240 мл вистачить надовго.

Тверда паста-саме нею я навчилась мануальній техніці,в ідеалі перед використанням також потрібно трохи підігріти,але я інколи лінуюсь і так її вишкрябую,потім розігріваю в руках.Твердою пастою видаляю волосся з ніг,рук та зони бікіні.

По консистенції це густа тягуча і липка маса,карамельного кольру.Такою пастою можна також працювати в бандажній техніці,тоді варто її підігріти трохи сильніше,щоб стала рідка(але не захоплюємся,бо це по суті карамель і обпектись-не викличе складнощів)

Дуже подобається мануальна техніка тим,що не потрібно якихось додаткових приблуд-все просто -пальцями повільно розтягую пасту проти росту волосся і обережними рухами видяляю її зі шкіри.Шкіру перед процедурою рекомендую обробляти тальком.Якщо трапився залип-то потрібно до залипу додати шматочок «свіжої» пасти і далі працювати)

Тверду пасту використовую на більш жорстке волосся,тому почервоніння шкіри це норма,але воно дуже швидко проходить,важливо зволожити шкіру після процедури.

Такої баночки мені вистачає на одну процедуру щоб епілювати-ноги,руки,зону бікіні,ще й може на пахви вистачити)

З цією пастою залипи в мене трапляються вже під кінець епіляції,коли руки втомилися😅як боротися написала вище⬆️

Якщо обирати то мені більше подобається тверда паста,бо вона більш універсальніша,можна використовувати і з полосками і без)

В цукровій пасті є безліч плюсів,а саме:

1.Безпечний склад-цукор,вода і лимонна кислота-і все)

2.Зручність у використанні-можна обрати і тверду і мʼяку,в залежності від того яку техніку полюбляєте

3.Легко і просто видаляє небажане волосся

4.Змивається простою водою-навіть якщо потрапило на одяг,звичайною водою легко можна змити за хвилину)

5.Доступність-можна звичайно і самому варити,але ціна 70 грн-це просто супер)

Мінусів для себе не виявила)