Instant anti age perfector 4 in 1 glow

Instant anti age perfector 4 in 1 glow

Всім привіт . Сьогодні хочу розповісти про 4 в 1 від Maybelline, в двух відтінках, які я отримувала на тестування.

Маю відтінки 0.5 fair light та 01 light.

Для мене, як білосніжки 0.5 виявився занадто темним та рожевим, 01 підходить більше. Під тон шкіри обидва не підлаштовуються, тому в якості bb не підходить.

Також обидва відтінки мають блискітки , світлий більше, темніший менше, тому сяйво і мистецтво бути зіркою вам гарантовано)) .

Довго намагалася зрозуміти що мені нагадує консистенція і зрозуміла-масло. Таке жирненьке, гадаю що засіб скоріш для сухої шкіри аніж для жирної або змішаної.

Сама форма продукту, особисто мені не заходить. Ідея, звісно прикольна і зручна, що одразу і засіб і спонж, але... Вважаю що так" виходить " значно більше продукту аніж треба, він потім там засихає, накопичується і все таке інше. В мене в свій час був вже консилер Мейбеллін з таким спонжем , і як показує практика видірвати той спонж то значно зручніше, звісно, особисто для мене. По поведінці на шкірі. Як я вже казала, то продукт більше для сухої шкіри, а оскільки маю жирну, то він лягає полосами, швидше жирнішає шкіра, забивається в складки.

Instant anti age perfector 4 in 1 glow
Instant anti age perfector 4 in 1 glow
Instant anti age perfector 4 in 1 glow
Instant anti age perfector 4 in 1 glow
Instant anti age perfector 4 in 1 glow
0
0