Mila Masiukova

Ідея - гарна, відтінок - супер, а реалізація - підвела... Перше розчарування року ;(

Ідея - гарна, відтінок - супер, а реалізація - підвела... Перше розчарування року ;(
Ідея - гарна, відтінок - супер, а реалізація - підвела... Перше розчарування року ;(
Ідея - гарна, відтінок - супер, а реалізація - підвела... Перше розчарування року ;(

І так, я все ще в пошуку рідкий тіней, які замінять мені люксвізаж. Наразі гарного аналогу, в такому ж форматі я не знайшла. Але сьогодні про нові рідкі тіні Евелін з шоколадної колекції.

Я вже розповідала про спаркл з цієї колекції, в який я закохалась - https://club.makeup.com.ua/post/29316/

Сьогодні буде про розчарування. Краще б я замовила ще один спаркл :)

Почну з хорошого:

  • Тіні мають чарівний відтінок, в мене вони в кольорі 06, як на мене це найгарніший відтінок з колекції.

На цьому - все :(

Ці тіни, впринципі, суцільний недолік..

  • Не мали захисної плівки, для такого продукту це вагомий мінус, але не самий значний;
  • Наносяться не рівномірно. Я пробувала їх наносити і аплікатором, і пальцем, і кісточкою. Аплікатором або пальцем - тіні лягають з залисинами, а кісточкою відтінок зовсім не передається, тільки блискітки.
  • Стрілку малювати ними теж важко, через слабку пігментацію.
  • На очах відчуваються неприємно, викликають дискомфорт.

Легко змиваються теплою водою.. Це теж мінус, бо сухий спаркл виявився набагато стійкішим..

Не знаю чому інші відтінки дешевші, але цей коштує 200 грн) І він явно того не вартий.