Zera Khaibulaeva

Порівняння Sachajuan Hairspray Та Got to be

Порівняння Sachajuan Hairspray Та Got to be
Порівняння Sachajuan Hairspray Та Got to be

Маю в своєму арсеналі два флакони для фіксації волосся.

Перший- Sachajuan Hairspray, який мені дістався у подарунку, другий- Got2be від Schwarzkopf, який я купила майже рік тому і якого мені вистачить напевно до кінця життя😀

Отже Sachajuan Hairspray- професійний спрей для волосся, виробник Швеція. Попередньо не була знайома з цим брендом.

Ціна кусюча, але чи варта грошей?

Порівняння Sachajuan Hairspray Та Got to be

В мене флакон на 75 мл.

Це дуже зручний формат, аби кинути у сумку. Спрей має дрібнодисперсний дозатор, розпилює рівномірно. Не лишає липкості та плям.

Але мені не сподобався його аромат, він чимось схожий на дуже бюджетні спреї для волосся, які були раніше.

Взагалом, спрей я використовую не часто, фіксую стрирчащі волоски, коли збираю волосся.

Цей спрей гарно фіксує, але з часом фіксація слабшає, якби крутила локони, то думаю, фіксація була б середня.

Я б не придбала такий, добре, що є подарунки☺️

Другий спрей - Got2be від Schwarzkopf. Це просто нескінченний флакон. Один раз придбала 300 мл. Пів року фіксувала гривку, а зараз іноді також фіксую волосся, коли збираю у хвіст.

Тут дійсно сталева хватка. Фіксує волосся намертво😀

Доречі, аромат приємний, ніякого аромату старих лаків для волосся. Він не лишає липкості, слідів на волоссі, а якщо розчесати вже підсохший лак, то волосся стає мʼяким, він ніби розчиняється. Не треба його довго змивати з волосся.

Тому саме цей спрей я можу сміло рекомендувати.