V I K K Y

Бюджетна туш Essence Extreme Crazy Volume

Бюджетна туш Essence  Extreme Crazy Volume
Бюджетна туш Essence  Extreme Crazy Volume

Бачила багато оглядів на цю туш у TikTok і не вірила, що така бюджетна марка створює такий крутий і дешевий продукт водночас. Побачила, що ця туш по акції і вирішила замовити. Думаючи, навіть якщо і не підійде, то не шкода викинути. Відразу її затестила і була розчарована, бо вона безжально склеїла мої вії і вони виглядали як три палки над очима. Щітка від цієї туші мені не сподобався, тому що забагато продукту наноситься.Але у мене є лайфхак, який я використовую з усіма тушами.Я обовʼязково як тільки нафарбувала одне око прочесую війки чистою щіточкою від старої туші або просто пензликом для вій. І цей спосіб завжди спрацьовує. Навіть коли мої війки як палочки.

Бюджетна туш Essence  Extreme Crazy Volume

Маю свої довгі та густі вії, але вони прямі та опущені і я завжди в пошуках туші, яка фарбує, подовжує та розчісує війки одночасно. / я знайшла туш від Maybelline Sky High. У порівнянні з essence вона ідеальна на кожен день . A Essence мені ідеальна на вечірній макіяж, і як на мене, навіть без підводки чи тіней. Як бюджетний варіант можу рекомендувати, але єдиний великий мінус - це нанесення, тому бажано мати додаткову щіточку. Ефект мені сподобався, війки і справді круті й виразні.