Viktoria_Ilnytska

The Rituals…

The Rituals…
The Rituals…

Привіт дівчатка🌸

Багато хто вже давно закохався у засоби для тіла від рітуалс💗 Це нідерландський шедевр, і мені пощасливилось одного разу, будучи в Амстердамі, завітати до бутику (бо магазином не повертаються пальці назвати). Там усе продумано до деталей, очі розбігаються, нюхові рецептори в шоці🤤 Словом, якщо у вас буде нагода побувати в Амстердамі, то обовʼязково загляньте у бутик, що у самому центрі міста✨

Про перший мій засіб розповіла тут:

https://club.makeup.com.ua/post/21846/

Ще писала тоді, що хочу собі повноцінний набір, і дуже тішуся що цей чудовий бокс тепер у мене☺️ Аромат нісся такий при відкритті коробки, що складно будо втриматися аби не затестити на собі...

(Глянувши на ціни кожного засобу окремо, мій шок у шоці, так як набір обійшовся в рази дешевше🙃)

«У Японії щорічне цвітіння сакури, святкували впродовж століть, що символізує красу життя…» До речі я щороку чекаю на кінець квітня, аби могти насолодитись цвітінням цих прекрасних квітучих дерев🌸

Давайте по порядку:

Так-так це саме гель-пінка, тому їй властиво витікати, а не одразу набухати при натисканні на дозатор🙌🏼

Більше ефективності надасть якщо одразу розподілити засіб на мочалку, так як він гарно піниться і можна помити усе тіло за одне натискання. Це і економніше, і зручніше як на мене.

Текстура гель-пінки дуууже ніжна та легка, що за своєю технологією дозволяє перетворити гель на густу піну, неважливо з мочалкою чи без.🙌🏼

Обʼєм: 200мл

Мені дуууже сподобався квітковий аромат, солодкий, нерізкий… Шкіра тіла просто огортується ним🥰 Окрім цього, у складі міститься екстракт рисового молока, який надає мʼякість шкірі🤍 У спреї, наприклад, цієї ж серії, екстракт відсутній у складі.

Дозатор зручний, легко натискається, нічого особливого)

Обʼєм: 125g

Хотілося б до країв баночки того скрабу за таку ціну😅

Цукровий скраб, який має майже такий самий аромат, як і гель-пінка, спрей, крем…

Відчуваються ніжніші, ніби медові нотки на запах. Екстракт сакури в поєднанні з цукром та різноманітними маслами у складі, гарно зволожують, помʼякшують шкіру та підвищують її пружність🙌🏼

Як і більшість скрабів, виконує свою основну функцію по усуненню відмерлих та ороговілих клітин шкіри. Хочеться довго ним скрабувати шкіру💗

Це ідеальне завершення купальних процедур для тіла🙌🏼

Обʼєм: 100мл

Крем відчуваю, що швидко закінчиться, адже йде на усе тіло😅 Швидко вбирається у шкіру та немає відчуття ані липкості, ані плівки.

Про аромат годі й щось коментувати, адже усі засоби даної лінійки пахнуть неймовірно й досить тривало відчутні на шкірі🤍

Я досі не знала що у Rituals є свічки😅 Хоча мейкс сенс, тому що свічка доповнює увесь ритуал догляду за шкірою, тут вона морально може розслабити💗

Міцна, 140 грамова тара у якій вона міститься з гарним та простим дизайном🙌🏼

Аромат дещо відрізняється - мені схожий на ягідний мус і якщо заплючити очі, можна провести паралель чи то з милом для рук, чи то з засобом для миття посуду…, маю на увазі саме насиченість аромату✨