Missmili

Патчі від Mermade Hyaluronic Patch

Патчі  від Mermade Hyaluronic Patch

Останнім часом дуже подобається вранці використовувати патчі під очі,це мені допомагає позбутися набряків і загалом взбадьоритись

Патчі обрала від Mermade Hyaluronic Patch

Виробник обіцяє:

-патчі зволожують шкіру

-знімають набряки

-розгладжують зморшки

-надають шкірі свіжий вигляд

Патчі  від Mermade Hyaluronic Patch

Склад:Aqua/Water, Glycerin, Chondrus crispus, Gellan gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hydroxyethylcellulose, Hyaluronic acid, D-Panthenol, Hydrolyzed Collagen, Betaine, Xanthan gum, Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Allantoin, Parfum/Fragrance, Mica, Potassium chloride

В складі мають безліч корисностей,а саме екстракт лаванди і ромашки-для заспокоєння,гіалуронова кислота і пантенол-відновлення і зволоження,олія аргани і алантоїн-регенерація і помʼякшення шкіри

Упакування і баночка виглядають дуже мило,в самій коробочці є картка-нагадування про те як зберігати патчі і рекомендація зробити тест на алергію.

Баночка дуже приємна на дотик і легко відкривається,також присутня лопатка - щоб зручно і гігієнічно діставати патчі.

Самі патчі,прозорі,блакитного відтінку,гідрогелеві і тоненькі,аромату особливого не мають.Есенції в баночці багато,перші декілька пар патчів дуже просякнуті рідиною,тому перші декілька хвилин можуть зʼїжати зі шкіри,поки не вбереться есенція.Наступні пари патчів вже не так зʼїжають зі шкіри.

Патчі зберігаю в холодильнику-тоді вони приємні холодненькі і швидше знімають набряки

При першому користуванні патчі трохи пекли,вже кожні наступні рази печіння зменшувалось і відчувалось тільки легеньке пощипування.В цілому у використанні приємні)

По ефекту патчі мені сподобались,вони зволожують і помʼякшують шкіру,вирівнюють заломи і маленькі зморшки,зменшують припухлість і набряки ,особливо якщо ніч була тяжка,хоч і ментолу в складі немає,але я відчуваю легкий освіжаючий холодок навіть після того як зняла патчі,такий ефект мені дуже подобається)

Патчі мені дуже сподобались)Замовила ще одну баночку😉