Viktoria Ilnytska

Гідрофілка чи міцелярка?

Гідрофілка чи міцелярка?

Про гідрофільну олію для зняття макіяжу я чула вже давно. Та спробувала її в дії буквально пару місяців тому☺️

Отже, обидва засоби призначені для очищення шкіри обличчя та демакіяжу.

Відрізняються вони перш за все тим, що гідрофілка містить у своєму складі спеціальні олії, які ефективно розчиняють бруд, макіяж та надлишковий шкірний жир, не подразнюючи шкіру.

Міцелярка містить міцелли – мікроскопічні частинки омивання, які притягують забруднення і забирають їх з поверхні шкіри. Ніби усе однаково по кінцевому призначенню)

Гідрофільна олія підходить для усіх типів шкіри, а також - вікової; Міцелярна вода у свою чергу обирається за конкретним типом шкіри (для сухої, комбінованої, жирної). Тож тут ви не розділите вашу міцелярку з мамою, сестрою чи старшою дочкою.

Гідрофільна олія чудово справляється з професійним або водостійким макіяжем, одразу розтворюючи косметику без розтирань🙌🏼 Одного натискання сповна вистачає для очищення усього обличчя💧

Міцелярна вода зможе стерти стійкий макіяж, але після декількох використаних ватних дисків😅

(У мами завжди була двохфазка, що впринципі - золота середина)

У процесі застосування як на мене, міцеляркою змивати макіяж зручніше, тоді як гідрофілку ми розтираємо ручками по обличчю й додатково змиваємо водою💧

Що міцелярна вода, що гідрофільна олія не залишають ніяких подразнень. І мені, особисто, дуже добре мати обидва засоби, так як, частенько фарбуюсь або мене фарбують стійким мейком на зйомки чи події✨ Тут мене гідрофілка дуже виручає + економить час вмивання☺️ Ну а при денних макіяжах, не таких стійких, користуюсь міцеляркою, бо так зручніше🙌🏼

Дякую що дочитали, діліться вашим досвідом☺️

Гідрофілка чи міцелярка?
Гідрофілка чи міцелярка?
Гідрофілка чи міцелярка?