Missmili

O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil #testmakeupclub

O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil #testmakeupclub

Привіт)На огляді олійка яка вже наробила шуму на весь клуб від O’BAYS

Отримала її на тестування за що щиро вдячна мейкап))бо придбати її просто не реально,розкуповують моментально)Це навіть і не дивно-бо це справжній скарб!

Вона виглядає як люкс!

Це якесь зоряне сяйво у пляшечці

Почнемо)

Упакування виглядає неймовірно гарно-стильно,стримано і мінімалістично,мені нагадує стиль Givenchy

Обʼєм олійки 5 мл

Сама олійка в пляшечці виглядає розкішно-темна база з безліччю різнокольорових блискіток

Повна назва кольору black currant що в перекладі - чорна смородина)

O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil #testmakeupclub

Аромат це щось))напевно це найкращий аромат який я зустрічала в косметиці-а саме натуральне солодке смородинове варення)воно настільки реалістично і апетитно пахне що так і хочеться зʼїсти!

Аплікатор олійка-тінт має великий і зручний,хто пробував олійку від Clarins той розуміє наскільки такий аплікатор зручний для такого формату засобів.

Олійка в пляшечці виглядає темною,це тільки на початку,а вже наносячи на губи- прозорий з сіруватим відтінком який буквально на очах стає ніжно рожевим .

На губах виглядає спочатку сірувато-прозорим,через буквально декілька секунд проявляється тінт і губи стають рожевого соковитого відтінку

Блискітки на губи не переносяться,тільки сама олійка,а я так сподівалась🥲

Стійкість самої олійки невелика,приблизно 2-3 години,а тінт залишається ще на довго)

На фото-як виглядає соло,а також сам тінт який залишається на губах,якщо промокнути їх серветкою

По відчуттям олійка ну дуже комфортна,вона не липка,до неї не прилипає волосся,відчувається легке зволоження,а присмак такий же солодкий і смачний як і аромат)

Оліка мені ну дуууже сподобалась!Чекаю коли вона буде в наявності на подарунки)💗