дика яґіда

#myperfecthaircolor я зараз брюнетка, АЛЕ …

#myperfecthaircolor я зараз брюнетка, АЛЕ …
  1. рудих менше, тому кожна руда голова завжди сприймається як особлива перлинка компанії
  2. теплий колір твого волосся сприймається як джерело вогню та енергії, часто можна почути, що ти «запалюєш» компанію
  3. під рудий колір добре пасують як світлі, так і темні відтінки одягу. Твій гардероб не обмежується твоїм кольором волосся
  4. коли я була рудою мене часто кликали на фотосесії, фотографи полюбляють яскраві голови 🤭
  5. якщо ти захочеш піти на косплей шоу, то руденьких героїнь не багато, але вони всі дуже hot (навіть baddy)
  6. підбираючи помаду в референсах із моделями є одна руденька дівчина і саме по ній можна визначити яка помада буде тобі ближчою (але також зважаємо на температуру шкіри🤔)
  7. фарбування волосся це не завжди висвітлювання! в цьому є свій плюс)
  8. тобі дуже пасуватимуть веснянки
  9. завдяки яскравості волосся можна не фарбуватись (я це точно знаю) і так ти виглядатимеш і природньо і яскраво
  10. ти можеш поїхати в Ірландію і бути там «як своя»

Такий мій особистий топ кращих моментів «Чому рудою бути добре». Для мене рудий колір це був завжди виграшний колір, я себе памʼятаю дуже щасливою в тому моменті. Але ж справа не в кольорі, вірно?)