Оленка

Скільки коштує мій макіяж?

Скільки коштує мій макіяж?

Тому приблизно такий у мене набір базовий, ну і маленька косметичка розміром з комод інших іграшок)) Але починаймо рахувати

Обличчя

1. Улюблений ББкрем з минулого життя. Якимось чином в грудні 2021 я купила 6 таких і це останній. Подібної туби вистачає на 2,5-3 місяці, коштував він 53 грн

2. Контур від Bell. Гарний, холодний, дуже економно розходиться. Користуюсь вже 4 місяці майже щодня і точно його вистачить ще на місяць. Тож 5 місяців - 135грн

3. Мінеральна пудра, купую на спеціалізованому сайті. Чистий диоксид кремнію або silica, з якої складаються різні дорогі пудри типу Makeup for ever. Гарно закріплює, матує, прозора і невидима. 6 грамів - 70грн - на 3 місяці

4. Мультитаскер Unico Orgasm - чудовий засіб, який використовую і як рум'яна, і як помаду. 430 грн - приблизно 5 місяців

Скільки коштує мій макіяж?

1. Палетка Marc Jacobs, яку вже не купиш, як і всю декоративну косметику цієї марки. Якісна упаковка, гарні кольори, які я дещо замініла в цій збірці (на заміну закінчившимся рефілам вставила схожі кольори від колорпоп). Вистачить приблизно на 12 місяців - 1200грн

2. Палетка Smashbox - дуже базові кольори, дуже пігментовані, така мініатюра приблизно 230грн, її можна закінчити повністю за 3 місяці

3. Туш Maybelline купила вперше, поки що подобається 187грн на 3 місяці

4. Олівець для брів Lamel - 2 місяці - 61 грн, це вже десь 7 чи 8й точно

5. Гель для брів Lamel - не питайте чому, але мені подобаються ці мілкі блистючки на бровах - 85 грн на 5 місяців

прозорий блиск Glambee, який закінчується досить швидко - на 2 місяці (65грн) та той же мультитаскер, що і для щік.

Я фарбуюсь майже щодня, так як щодня виходжу з дому або на роботу, або у справах, тому випадає максимум 2-3 дні на місяць, коли не використовую косметику. Тож у мене не 30 макіяжів, а 28.

Загалом в місяць виходить 355,96грн - що небагато

А 1 макіяж 12,71 грн