Трус Яна

Чесні відгуки на бальзами для губ

Чесні відгуки на бальзами для губ

Зволожуючий бальзам для губ malin + goetz - прозорий блиск з ефектом збільшення губ і приємним ароматом 10/10

Корейська нічна маска для губ

Carenel Pomegranate Lip Night Mask- вона нагадує мені маску від ланейдж, але вона додає легкого червоного кольору губам то я її використовую не тільки на ніч 10/10

Бальзам для губ NIVEA Аква- занадто легка текстура після нанесення через 10 хвилин її вже немає тому 3/10

Бальзам для губ NIVEA Med Repair - а ось ця сподобалась гарно зволожує , я б навіть сказала живить губи,загоює тріщинки зимою рятувала мене постійно 10/10

Зволожувальний бальзам для губ - Mermade Bubble Gum - аромат смачний, але все таки трохи хімозний, хороше зволоження та живлення губ і гарно виблискує на вустах 7/10

Зволожуючийй бальзам для губ - Mermade Magic Unicorn та MERMADE COCO JAMBO нові для мене, але аромат сподобався 👍🏻

Зволожувальна олія для губ LCF - вона йде як тінт,аромат хімозний після нанесення якщо не вчасно витерти губи стають неоново-рожевими 5/10

Бальзам для губ - Bielenda Milky Coconut Lip Balm

-він шикарний,дуже гарно зволожує губи і робить губки ніжними та мʼякими 10/10

Бальзам для губ Lovit - Не дуже мені зайшла бо не відчула після неї якогось ефекту,поки на губах є то щось відчувається після ніби ще сухіше стає тому 3/10

Sierra Bees-Органічний бальзам для губ

Має легку текстуру та дуже добре справляється зі своєю функцією живить та зволожує 9/10

Бальзам для губ Mr.Scrruber (він з подарункового набору)-не сподобався взагалі після першого нанесення я зрозуміло що він прям смердить, ніби просто олію зіпсовану на губи наносиш ,спробувала ще раз і закинула його можливо він прострочений бо на ньому немає ніяких дат. Мені його подарували коробку я викинула і не читали дати, тому не знаю він зіпсований чи ні,але точно знаю перевіряти купляючи новий не буду 1/10