Mila Masiukova

Ефект перламутрових губ + догляд

Ефект перламутрових губ + догляд

Цей продукт я зустріла в інсті якоїсь знайомої, тоді ж зайшла на мейкап, прочитала відгуки і зрозуміла що він мені потрібен :)

Крем для губ від Lamel у відтінку 401 - свотчі, а також розповім про переваги та недоліки, та чим він мене підкорив.

Ефект перламутрових губ + догляд
Ефект перламутрових губ + догляд

Аромат у цього блиску/крему дуже класний, солодкий, пахне цукерками :)

Він гарно наноситься тонким шаром, хоча спершу аплікатор здався мені не дуже зручним, затонким, потім звикла.

Має неймовірний блиск - зробила свотчі і на руці, і на губах. Хоч і в флаконі він має рожевий колір, насправді він все-таки ближче до прозорого. На губах дає зовсім легкий рожевий відтінок.

Не дуже липкий, але трохи волосся до нього липне. Якщо простими словами, то є блиски які липнуть гірше.

Стійкість - непогана. Їжу, звісно, не витримає, але години 3-4 тримається. Як для блиску - це прям дуже круто.

Догляд - з ним губи не сохнуть та не лущаться, ефект збільшення більш візуальний, за рахунок блиску. Мені цей блиск схожий на губах на рідке скло з перламутром, ну дуже гарно переливається :)

З недоліків:

  • виготовлений він у Китай, хоч і бренд британський..
  • кришечка після вдкриття закручується нерівно, що бісить мого внутрішнього естета :) Зате не протікає.

Не дивлячись на незначні "мінуси", раджу спробувати.