Mila Masiukova

Красивий нюд або найпопулярніший відтінок

Красивий нюд або найпопулярніший відтінок
Красивий нюд або найпопулярніший відтінок

З брендом Gosh я стикаюсь не вперше, колись в мене були олівчики і вони мені подобались. Зараз у пошуку твердої помади з гарним нюдовим відтінком я наткнулась на цю з хорошими відгуками.

Вже кілька разів "носила" її, тому поділюсь враженнями та покажу як вона виглядає.

Зверніть увагу на колір помади на верхньому фото, це більш реальний її відтінок, ніж буде на свотчах.

Красивий нюд або найпопулярніший відтінок
Красивий нюд або найпопулярніший відтінок
Красивий нюд або найпопулярніший відтінок

Я взяла відтінок 122, що є самим популярним. Я б назвала його теплим нюдом з легкою розовинкою. Досить універсальний, але здається блондинкам він навіть більше підійде. Колір на свотчах виглядає більш персиковим ніж насправді, я пробувала різне освітлення, але це не дуже допомогло :) Тому останнє фото буде з макіяжем.

Пігмент лягає рівномірно.

Стійкість дуже класна, якщо не їсти, з їжею помада по трохи зникає.

На губах відчувається комфортно, не стягує.

Після використання помади відчувається сухість, тому краще не забувати про бальзами після її використання.

Ще додам, що вона дуже відпечатується. Щоб помада не так сильно залишала сліди - я кілька раз прикладаю до губ з помадою суху косметичну серветку, таким чином забираючи надлишок помади. Цей лайфхак працює з багатьма помадами, користуйтесь :)

На останньому фото з олівчиком Aden - nude elegance. Про олівчики для губ детальніше тут - https://club.makeup.com.ua/post/31006/

Окрім помади та олівчика в цьому макіяжі лише туш та пудра.