V R O D L Y V A

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт MakeupClub 🖤

Мейкапчик подарував мені щось цікаве, що мене дуже порадувало, показую 😍

Стійкий гелевий олівець для губ

Об'єм: 1.7 г

Всі відтінки для мене виявилися дуже комфортними і ідеальними олівцями для гу 👌, які:

  • високопігментовані
  • ковзають при нанесенні як масло
  • і відмінно покривають без прогалин
  • стійкі
  • надалі губи не сушать
  • не залишають відбитків
  • мої блиски для губ не роз'їдають пігмет олівця
  • у всіх моїх відтінків матовий фініш
#testmakeupclub

У цей відтінок я закохалася 😍 Для мене це капучіно. Він нейтральний, максимально комфортний і адаптивний під багато моїх макіяжів. Люблю наносити його соло або з відтінковим блиском, особливо з чорним 🖤

Не мій улюблений відтінок червоного 😒, він на мені теплий, але на свотчі тушкується в малиновий. Я дама холодна, тому і віддаю перевагу холодним тонам, а цей олівець дуже літній, я б сказала, він відмінно впишеться на засмаглу шкіру або вкриту бронзером.

Але, зі мною щось сталося, коли я вперше його наносила на губи, відразу з'явився сексуальний вайб і мені захотілося літа) Тому намагатимуся частіше робити теплі макіяжі. Ой, я реальго цього захотіла? 🤭

Цей відтінок я собі хотіла давно після того, як тут побачила у когось фото в осінньому вайбі. М-м-м як він шикарно виглядав...🥰 Але осені я чекати не буду, спробую його у гранжових макіяжах. Це дуже крутий темно-коричневий відтінок, при нашаруванні трохи віддає в бордо.

Для макіяжу очей використовувала стійкий гелевий олівець у відтінку 403 - зелений.