Зозуленко ТЕТЯНА

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Вітання всім красуням Makeup Club 🌸 Нарешті я дочекалася другої частини довгоочікуваного боксику LAMEL. Як тільки його отримала одразу ж побігла знімати огляд. Тому цього разу ділюся із вами всім із самого початку, а саме розпаковки. Думаю вам буде цікаво глянути. Цього разу я отримала три олівці для губ та туш. Ну що ж давайте розглянемо все детальніше 🐱

Всі красуні знають, що для того щоб надати вустам чіткої красивої форми та зробити макіяж максимально тривалим та стійким необхідно використовувати олівчик для губ. Так помада не розтікається і результат виходить приголомшливий. У другій частині боксу від LAMEL я отримала аж три олівчики для губ LAMEL Long Lasting Gel Liner у таких відтінках:
405 Tea rose
407 Ashen rose
413 Chilli
Текстура у них неймовірно м'яка та кремова. Контур вивести надзвичайно легко. Вирізняються неймовірною стійкістю. Після нанесення набувають матового фінішу. Відтінки в реальності світліші ніж на референсах, це варто враховувати. Я б радила перед покупкою протестувати все у фізичному магазині, щоб точно обрати відповідний тон. Відтінки 405 та 407 можна використовувати для плавного переходу, щоб надати вустам ефект омбре. Якби вони були більш насичені то це була б ідеальна база для легкого нюдового мейку. 413 дуже насичений із червонуватим підтоном. Справді нагадує спілий чілі 🌶️ Красуні, а який ваш улюблений відтінок? Цікаво почути ваш фідбек 😌

Вперше тестую туш саме від бренду LAMEL. У боксику який мені відправили на тестування була LAMEL Make Up OverSize Volume Mascara. І тут коли вона попала мені до рук розпочався її тест-драйв 😁 Гарне красиве рожеве пакування, я люблю таке. Щіточка дуже зручна та комфортна для нанесення. Мені достатньо було промалювати вії один раз без повторного нашарування. І що я можу вам сказати? Вона реально працює. Має гарний насичений чорний пігмент, що надає погляду виразності. Вії стають більш об'ємними та видовженими. Обов'язково прикріпляю для вас фото до/після, щоб ви могли побачити різницю. Впродовж цілого дня вона не осипається. Ефекту панди теж немає 🐼 Навіть коли мене розмішили до сліз, вона гідно витримала цей незапланований екскремент (вії після того навіть не посклеювалися). Це максимально вдалий бюджетний варіант, який щей дарує гарний якісний результат. Хто вже мав можливість протестувати цю туш? Дівчатка поділіться своїми враженнями 🐱

Я тільки нещодавно приєдналася до Makeup Club community і мені пощастило опинитися в числі щасливиць. Щиро вдячна ініціативі Makeup і я надзвичайно рада, що отримала такий крутий боксик на тестування 😄