Городнича Ірина

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Затестила нові для мене засоби для волосся Kerastate

Останнім часом в нашому житті досить багато стресу, який пагубно впливає на наше здоров’я. До того ж погана вода, насичена важкими металами, мінералами та іншими сполуками має негативний вплив на стан нашого волосся. З води волосся вбирає кальцій і структура кератинових зв'язків руйнується. З часом волосся стає посіченим, ламким, тьмяним. На щастя для реанімування такого волосся зараз не потрібно його зістригати - фахівці компанії Kerastate винайшли ідеальну декальцифікуючу формулу засобів для догляду за волоссям. Завдяки цим засобам (зокрема лимонній кислоті в їх складі) зайвий кальцій вимивається з волосся і відновлюються пошкоджені кератинові зв'язки.

Розгляну трохи детальніше про засоби з комплексу Декальсіфіан:

1. Концентре Декальсіфіан Ультрарепаратор - має дуже приємний запах, легко розподіляється на волоссі і в поєднанні з іншими засобами дає помітний з першого разу ефект. Волосся гладеньке, блискуче, менш помітні посічені кінчики

2. Шампунь-ванна - той же неймовірний запах, гарно піниться та очищає волосся.

Завдяки своєму складу ретельно декальцифікує пошкоджене волосся, дбайливо відновлює пошкоджене волосся зсередини. Вже після 2-3 використань помітний результат - блискуче, рівне волосся, менше посіченості.

3. Маска для волосся та кондиціонер забезпечують відновлення пошкоджених кератинових зв'язків у волосинах.

Після їх використання попередньо очищене завдяки концентрату та шампуні волосся виглядає блискучим, доглянутим і легко розчісується

4. Олійка-концентрат для блиску - дуже швидко впитується та забезпечує швидке і ефективне заповнення пошкоджень кінчиків волосся, роблячи його гладеньким, блискучим і більш податливим для розчісування.

Загалом я засобами дуже задоволена. Моє довге волосся після використання комплексу Декальсіфіан стало більш живим, сяючим та значно легше розчісується

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
Городнича Ірина
9
Підписники
0