Ирина ❤️

Класний аромат, моє нове кохання

Класний аромат, моє нове кохання

Спочатку я вибирала дезодорант для чоловіка, але коли я почула це аромат, я зникла… для мене він дуже класний, і це не чоловічий аромат морської свіжості або щось із запахів чисто чоловічого догляду, ні, в ньому є фруктові солодкуваті нотки, він чудово підійде чоловікам та жінкам. Запах тримається на одязі практично весь день і в мене, і на чоловікові. Іноді коли ми ним якийсь час не користуємося, потім чую його від чоловіка, (забуваю, що це дезодорант) і питаю: " чим від тебе так смачно пахне? " потім згадую, аааа це ж tiger 🐅

Коли ми ним користуємося, запаху поту немає. Але якщо ви потієте дуже сильно, і ваш піт має запах, можливо вам все ж таки буде потрібен антиперспірант. Антиперспірант відрізняється від дезодоранту тим, що блокує дію потових залоз, значно зменшуючи потовиділення.

Так само в цьому дезодоранті для мене величезний плюс, що після його розпилення я не починаю кашляти і задихатися, як після деяких дезодорантів Rexona або Dove.

Особливості Old Spice Tiger Claw Deodorant Spray:

- Забезпечує свіжий запах протягом усього дня;

- має стійкий аромат, що замінює одеколон;

- композицію аромату складають легкий та свіжий червоний апельсин у поєднанні з бальзамічним мускусом, що закріплює запах;

- не залишає жовтих плям на білому та білих плямах на чорному одязі;

- Формула без солей алюмінію;

- Підходить для повсякденного застосування;

- у форматі аерозолю;

- Для всіх типів шкіри.

З цим ароматом ще є Твердый дезодорант, Шампунь-гель для душу

Гелі теж сподобалися, піняться добре, нам шкіру не сушать. Тим що 3в1 гель-шампунь, я волосся не мила, але чоловік іноді після тренувань міг їм і голову мити, теж все в порядку лупи/сверблячки не було

Так само з цієї серії ми купували дезодоранти та гелі для душу з вовком Wolfthorn 🐺, ведмедем Bearglove 🐻, та восьминогом Krakengard 🐙 вони теж подобаються, але тигр це ❤️

Про інші засоби для чоловіків https://club.makeup.com.ua/post/33945/ 🧔🏻‍♂️