krutoguuz

Туторіал зачіски Белли Халід

Туторіал зачіски Белли Халід

В відео можна побачити послідовність виконання цієї чудо зачіски. До саме пучка я не дійшла, бо в мене важке волосся і я не знаю, ще поки чим його зафіксувати, щоб воно трималося нормально протягом дня.

Як все відбувається покроково?

  1. Спочатку нам потрібне не фреш волосся, я мию голову кожні 2-3 дні, тому на 2 день вже можна робити.
  2. Розділяю по проділу та формую в чорновий хвіст.
  3. Наношу гель для фіксації та трішки підчусую гребінцем для того щоб створився ефект зализаності
  4. Перероблюю вже фільно хвіст
  5. і готово або ще можн заколоти тут волосся в пучок

Все досить просто, але в мене нормально вийшло тільки з 2 або 3 разу, бо волосся важке і воно хоче розлітатися в різні сторони, я була не готова до такого 😂

Фото вижче це хотіла гарно показати зачіску і попросила хлопця сфотографувати, вийшло не зовсім те що я собі уявляла, але ми поспішали і другої спроби не було. Тому показую, що є 😂

Багато кого цікавила щітка для бороди про, яку я писла тут https://club.makeup.com.ua/looks/31256/ . Ми з нею зовсім не подружилися, вона зам'яка для мого волосся і мені більше сподобався у використанні самий звичайний гребінець. Попередньо щітка для бороди мала вкладати ті самі не слухняні волосинки, які стирчали, але вона з цим не справилася. І тут я рада, що я замовила її не за 400 або 600 грн.

Як вам взагалі така зачіска?