Tanserb

Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio

Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio

Якщо швидко – то машинка ця працює і доволі гарно! Я задоволена!

Коли я показувала свій заказ з Makeup.com.ua, то гадала, що ця машинка нікого зовсім не зацікавить. Але, виявилось, навпаки. Може кому такий пристрій цікавий, то я розкажу )

У комплект входить сама машинка, інструкція, щіточка, гарантійний талон. Батарейкі відсутні (2 шт АА )

Відсік під батарейки рожевий на ручці (доволі тяжко відкривається). Насадка на робочу частину теж знімається, та вона регулює ступінь наближення насадки до робочої частини . Якщо якісь ковтуни не хотять видалятися, то можно спробувати відреагувати ту захистну насадку поближче до робочої частині, чи трохи рукою притиснути тканину до робочої частини і будь які ковтунці зникнуть. Відсік, куди потрапляюсь видалені ковтунці на ручці, знизу (легко знімається і чиститься тією щіткою, чи можно під воду).

Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio
Чудо Машинка для видалення ковтунців MG-430 Magio

Для прикладу я взяла своиї сами запущені речі (домашня кофтина та штани, яким вже років і років). Самі кошлаті ))) На фото і відео, я гадаю, видно результат. І то я не старалася, довго не видаляла. На синій кофті то просто один раз доторкнулася машинкою до тканини (там і слід у формі кола – діючої поверхні машинки)

Спробувала зняти відео, начебто, видно як працює:

Висновки. Машинка гарно працює, хоч вона і бюджетна! Я задоволена своєю покупкою.