O.Kazkova

Мій новенький гарненький помічник у догляді за шкірою рук і ніг

Мій новенький гарненький помічник у догляді за шкірою рук і ніг

Нещодавно я згадала, що колись у мене був скраб для рук, і це було добре. Вирішила знову придбати. І поки роздивлялась різні варіанти, зустріла допис Дарина🦉 про скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте від Shelly: https://club.makeup.com.ua/post/29717/. І так мені сподобався опис цього скрабу, що вирішила й собі замовити 😍

Мій новенький гарненький помічник у догляді за шкірою рук і ніг

Він дійсно того вартий! Уявіть: запашна цукрова маса при нанесенні на вологі ручки та ніжки злегка піниться, приємно огортає, очищує та робить шкіру гладенькою та ніжною на дотик 🥰

А ще скраб такий гарненький, яскравий, що просто хочеться ним користуватись! Аромат насичений, але приємний, свіжий.

Склад ніби простий та зрозумілий: цукор, гліцерин, ПАР, зволожувальні, живильні та відновлювальні компоненти, віддушка, консерванти та барвник. Гадаю, що можна трошки поблажливо ставитися до віддушок та барвників у засобах, що змиваються 😉

Отже, мені Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте дуже сподобався. Я б ще хотіла рожевенький скраб від Shelly спробувати. Дуже тішить, що українські виробники роблять якісні та дієві продукти 🥰

Щиро дякую Дарині за рекомендацію❤️

І всім дякую за увагу❤️