Mila Masiukova

Маскує втому та синці, доглядає і зволожує

Маскує втому та синці, доглядає і зволожує

Це мій ідеальний денний крем під очі. Він гарно зволожує, освітлює шкіру, має легке покриття. Єдине, що мені не дуже подобається - це аромат. Хоч він і приємний, але на любителя. Я віддаю перевагу косметиці без віддушок. В іншому - в нас повна гармонія.

Хоч в мене і чутлива шкіра, цей крем не викликав ні подразнень, ні алергії. Але виробник застерігає, що потрапляти ним на слизову ока не варто, тому будьте обережні.

Маскує втому та синці, доглядає і зволожує
Маскує втому та синці, доглядає і зволожує
Маскує втому та синці, доглядає і зволожує
Маскує втому та синці, доглядає і зволожує
Маскує втому та синці, доглядає і зволожує

Я наношу його кожен ранок. Він чудово адаптовується під тон шкіри, гарно освітлює та підсвічує шкіру під очима. Не впевнена що він замаскує дуже темні синці, але точно зробить їх менш помітними.

Наносила під одне око, щоб Ви могли порівняти. З косметики на мені тільки бальзам для губ))

Якщо Ви бажаєте якийсь довготривалий та глобальний ефект, варто обрати нічний крем з ретинолом або вітаміном С. В мене з ретинолом і це чудова комбінація, щоб зробити темні кола не такими вираженими. В такому комплексі результат можна побачити вже за 2 тижні. Але при використанні ретинолу, не забуваємо про spf.

Візуальний ефект мені дуже подобається, щодо іншого, то шкіра зволожена та дуже приємна на дотик.

Розхід у крему мінімальний, а значить вистачить його надовго. Він вартує кожної потраченої грн. Єдине, що я б змінила - це запах. Але це вже питання смаку.