NikVik

Поговоримо про здоров’я

Поговоримо про здоров’я
Поговоримо про здоров’я

Раніше я би стидалась таке виставляти . Але після тренування з кулями я зрозуміла що це прекрасна річ для жінки , дівчини . Це те саме тренування 🏋️‍♀️ коли ми дівчатка ходимо на фітнес і качаємо різні групи мʼязів щоб виглядати краще але ми забуваємо про те що ми можемо бути здоровіші не тільки зовні. Особливо це стосується жінок які народжували ( знаю по собі ) . І от кожного разу як я повертаюсь з фітнесу я продовжую качати внутрішні мʼязи свого тіла .

На данний момент я на самій першій сходинці і показую одну кулю з вагою 36 г , наступні кулі вони різняться з кількостю куль і збільшується в вазі . Таким чином ми збільшуємо навантаження.

ВАЖЛИВІСТЬ ТРЕНУВАННЯ ІНТИМНИХ М'ЯЗІВ:

  • вагітність;
  • пологи;
  • скорочення вироблення статевих гормонів.

Для чого потрібно :

  • підвищується гострота відчуттів під час інтимної близькості;
  • активний самомасаж за допомогою кульок стане ефективною профілактикою нетримання сечі;
  • при регулярних тренуваннях вдається повністю забути про хвороби, пов'язані з жіночою репродуктивною системою.

У будь-яких тренуваннях завжди важлива регулярність: одноразового введення кульок недостатньо для досягнення заданої мети.

ЯК ВИБРАТИ ВАГІНАЛЬНІ КУЛЬКИ: ВИДИ ТРЕНАЖЕРІВ ІНТИМНИХ М'ЯЗІВ:

  • Матеріал. Силікон універсальний, він м'який і еластичний, тому на етапі введення не виникає найменшого дискомфорту, як і при наступних заняттях. Цікавим рішенням стануть скляні моделі, що дарують приємну прохолоду, посилюючи гостроту відчуттів. Для активних тренувань можна замовити металеві варіанти, але така конструкція – вибір професіоналів, які успішно освоїли заняття із легкими силіконовими виробами.
  • Розмір та вага. Параметри аксесуара вказані в описі: не варто їми нехтувати, орієнтуючись виключно на зовнішній вигляд іграшки. Для новачків краще придбати полегшений варіант малого розміру, а надалі, оцінивши всю красу таких занять, можна поступово ускладнювати поставлене завдання, вводячи важкі кульки.
  • Додаткові елементи. Корисним пристосуванням стане еластичний хвостик із кільцем, яке легко надіти на палець. Це зручно і полегшує контроль глибини занурення тренажера для інтимних м'язів. Існують і моделі без кільця на кінчику, але навіть за відсутності фіксатора, із вилученням іграшки не виникне жодних складнощів.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ВАГІНАЛЬНИМИ КУЛЬКАМИ?

  1. Ретельно вимити поверхню за допомогою слабкого мильного розчину або обробити її знезаражуючими засобами, промити великою кількістю чистої води.
  2. Нанести достатню кількість мастила на водній або силіконовій основі або скористатися комбінованими лубрикантами.
  3. Зайняти зручну позу, щоб ніщо не давало неприємних відчуттів. Повільно занурити кульки у піхву: хвостик повинен залишитися зовні, щоб іграшку можна було переміщати, відчуваючи приємні відчуття.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

  • вагітність;
  • запальні процеси;
  • наявність внутрішньоматкової спіралі;
  • період відновлення після пологів;
  • кандидоз.