NikVik

Colgate зубні пасти

Colgate зубні пасти
Colgate зубні пасти

На данний момент моя сімʼя користується зубною пастою від Colgete . Від самих старших до самих молодших.

Почну з дитячої пасти . Вона дозволена діткам від 0-2 рочків . Мому сину дуже вона подобається , має приємний, солодкий смак через , що вон швидко закінчується. Доречі конституція в дитячій зубній пасці теж різна ніж в дорослій , дуже рідка навіть при відкривання , вона вже витікає , але тримається купки на зубній щітці. Колір зубної пасти прозорий .

Особливості дитячоі зубноі пасти від 0-2 років
- безпечна під час ковтання;
- без абразивних речовин;
- делікатна натуральна формула дуже ніжно очищає зубний наліт;
- доглядає за яснами;
- перешкоджає появі карієсу;
- містить неабразивну форму кальцію;
- сприяє зміцненню і здоров'ю зубів;
- гіпоалергенна;
- без штучних барвників і ароматизаторів.

Продовжую вже пата для більших мешканців моєї сімʼї

Зубна паста "Захист від карієсу"Colgate Cavity Protection

Це ефективно захищає ваші зуби від карієсу та покращує зубну емаль. Зубна паста також має чудову технологію проти карієсу, яка нейтралізує бактерії, що викликають карієс, перш ніж вони ослаблять вашу емаль. А завдяки чудовий ніжний смак м’яти, допоможе освіжити ваше дихання надовго.

Основні переваги:- Ефективний захист: Формула зубної пасти Colgate Захист від карієсу бореться з бактеріями, які сприяють розвитку карієсу. Формула містить подвійну систему проти карієсу з унікальним поєднанням фтору та природного аргініну, що робить емаль у 4 рази міцнішою.
- Збереження емалі: Спеціальна формула з унікальним поєднанням фтору та природного аргініну допомагає зміцнити та захистити емаль від пошкоджень.
- Довготривалий захист: Зубна паста з подвійною системою проти карієсу забезпечує надійний захист, який триватиме протягом всього дня.
- Якість Colgate: Довірте здоров'я вашої порожнини рота одному з провідних брендів у галузі стоматологічних засобів.