NikVik

Віск для волосся "Creative Looks", фіксація 5

Віск для волосся "Creative Looks", фіксація 5
Віск для волосся "Creative Looks", фіксація 5
Віск для волосся "Creative Looks", фіксація 5

От як завжди ми довго і нудно готуємось до змагань , а про те як я буду робити зачіску думаємо в останню хвилину .

Моя красун має довге , густе і не слухняне волосся і коли мені приходиться робити зачіску, я пряв вхожу в ступор . Крім того через важке волосся не дуже довго тримається іі зачіска і мушу завди великим слоєм накладати , щоб хоч якось залишилось все в нормі .

Цього разу придбали додатково Віск для волосся "Creative Looks", фіксація 5 від фірми Taft.

І доречі зразу взяла найбільшу фіксацію 5

Цей віск можна використовувати для моделювання зачісок різного ступеня складності, навіть з урахуванням різної довжини і структури волосся.

Трішки про нього напишу :

Невелика баночка 75 мл . Дуже яскравого помаранчевого кольору . Доречі кожен інший колір вказує рівень фіксаціі

Має дуже класний запах, апельсинки . На дотик констинтенція дуже густа і до пальців не прилипає . Гарно наноситься на волосся . Добре тримається на зачісці і волосся залишається мягким не так як після лаку , слуховатим .

Особливості Creative Looks Modelling Wax від бренда Taft:

- віск забезпечує високий рівень фіксації (5);
- дає можливість не лише фіксувати, а й моделювати волосся;
- забезпечує інтенсивний блиск;
- дарує нові можливості в процесі акцентування зачіски;
- засіб легко наноситься і змивається;
- пантенол активно пом’якшує структуру волосся і залишає його приємним на дотик.