Missmili

Гелі для душу з неймовірно смачними ароматами)

Гелі для душу з неймовірно смачними ароматами)

За рекомендацією YuliHrytskoff і molena вирішила спробувати гелі для душу від Dermacol,почала з бананового,і він мені настільки сподобався що вирішила взяти ще один з апельсином і шоколадом

Дякую дівчата за рекомендацію,хочу ще спробувати з макадамією і трюфелем)

Гелі для душу з неймовірно смачними ароматами)

Що ми маємо:

Гель для душу від чеського бреду Dermacol в обʼємі 250 мл

Вартість залежить від акцій~100 грн

Пакування дуже яскраве привабливе,туба мʼяка,якогось додвткового захисту тюбик не має,але тим не менш закривається кришечкою плотно і не протікає.

Консистенція гелю-гелева😅,в міру густа і дуже добре піниться,достатньо нанести невелику к-сть на губку щоб отримати густу шапку піни

Першим гелем я придбала Банановий-колись в дитинстві у мене був гель для душу бренду Дракоша з бананом,і так хотілось знову відчути цей запах дитинства)

Гель по аромату нагадує бананову жуйку,не хімічну,а приємну,солоденьку як стиглий бананчик)Цей гель мені дуже сподобався,аромат Топ!

Другим гелем я обрала Апельсин і Шоколад-і це взагалі підпал,аромат цукерок Галаретки,памʼятаєте такі польські?Це неймовірно смачний аромат апельсинового мармеладу в шоколадній глазурі,він на стільки реалістично пахне цукерками що не можливо втриматись і після душу хочеться заварити чашку кави і закусити цукеркою!

Під час прийняття душу аромати витають у ванні,але на шкірі вони не залишаються😢

Гель не сушить шкіру,він мʼякий і лагідний до тіла,після використання шкіра очищена і мʼяка!

Гелі мені дуже сподобались,планую брати і з іншими ароматами!)