дика яґіда

пудровий краш від rob \ кольоровий олівець для брів, чи вартий того? ROB BROW POWDER CRUSH

пудровий краш від rob \ кольоровий олівець для брів, чи вартий того? ROB BROW POWDER CRUSH

олівцями для брів я користуюсь не часто. зазвичай вкладаю брови або гелем або віск, але коли хочеться додати кольору - додаю цей олівець або кольоровий гель від цього ж бренду. на гель у мене є окремий відгук, він мені дууууже сподобався!

з цікавого - якщо олівець погано малює - спробуйте його поточити та освіжити. у мене так було - він неначе трошки присох і погано малював, але буквально одна "розкачка" і все стало окей. також таке трапляється, коли олівцем малювати поверх пудри, тонального.

в цілому непоганий продукт, писали у відгуках, що дуже м'який і це мінус, але він не просто м'який, він м'який в основі, але при точінні видно, що кольорова частина має ПЛАСТИКОВИЙ обідок (видно на відео макро).

пензлик-щіточка - звичайний, трошки твердуватий.

тож чи варто? за таку ціну можливо краще купити 3 олівця з мас маркету або інший продукт, бо як для кольорового олівця я вважаю що це задорого.

пудровий краш від rob \ кольоровий олівець для брів, чи вартий того? ROB BROW POWDER CRUSH