Fraulein

Шо, опять?....

Шо, опять?....
Шо, опять?....

Цього тижня в мене відбулось якесь шопінг-загострення😅
Причому, це стосується не лише косметичних засобів. Я нормально так затарилась різним насінням для розсади, зелені та квітів😄

Triuga Пінка для вмивання та крем для обличчя для жирної шкіри.
Зацікавив даний бренд, читала багато позитивних відгуків. Буду знайомитись ближче і тестувати.

Comex Натуральний спрей проти випадіння волосся.
Читала відгуки, що засіб працюючий, тож і самій стало цікаво спробувати. Вже встигла нанести його - то сподобалось. Має приємний аромат, зручний у використанні та не жирнить волосся.

Old Spice Deodorant Body spray
Люблю дезодоранти саме у формі спрею. Чоловік постійно користується такими, але у стіку. По аромату мені сподобався Tigerglaw - він пахне цитрусами. Вже спробувала - все супер і дієвий.

Revuelle Sos gel
Взяла просто так, нічого особливого не очікувала. Але! Дівчата, це знахідка! В мене назрівав добрячий такий болючий прищ, але я намазала цим гелем ввечері, зранку та ще раз ввечері наступного дня і все швиденько почало загоюватись!
Ще буду тестувати, але зараз я вражена.

Patricia Ledo Soft Touch Primer
Для щоденного макіяжу такими засобами я не користуюсь, мені цілком вистачає зволожуючого крему. Проте для створення різних образів та арт-макіяжів треба, аби шкіра мала гарний та рівномірний вигляд, адже камера дуже підкреслює усі недоліки.

Glambee Color Shock pigment
Який же він гарний! Так гарно блищить і переливається. Вже кортить робити цікаві макіяжі.

Glambee Have fun liquid
Придбала у рожевому та фіолетовому кольорах. Вже маю такі дві. Мені подобаються їх кольори, нанесення, стійкість, проте вони мають недолік - досить швидко засихають. Ними треба користуватись частіше. І також буду пробувати лайфхак з краплями для очей.

Чогось захотілось мені зробити декілька макіяжів у синьому та фіолетовому кольорах
Тож придбала два синіх олівці:
Golden Rose Dream eyes 424 та Lovit Mark&Line eyeliner pencil.


Туш Parisa Wild nature color mascara у відтінку 05 Crystal. Красивий темно-фіолетовий колір, має дрібні сині блискітки.

L'CF eyeliner glitter Shiny.
Маю вже таку у срібному кольорі і вона мені дуже подобається, тож придбала ще у синьому та червоному кольорах.

Glambee Sparkle sequins glitter 01 та 02
Гарні блискітки в баночці. Мають гелеву базу. Компактні, легко наносяться. Буду з задоволенням користуватись.