Fraulein

Враження від косметики Ln Pro

Враження від косметики Ln Pro
Враження від косметики Ln Pro

Нарешті я протестувала всі засоби від Ln Pro і можу розповісти вам про свої враження.

В цілому, непогана косметика. Має хорошу якість, бюджетна. Можна знайти в багатьох магазинах.

Але особисто мені сподобалось не все.

Детальніше про кожен продукт нижче.

Гарний лаконічний тюбик, об'єм 30 мл.
Сподобався тоненький носик, ним акуратно нанести тон на шкіру.
Сподобався приємний, косметичний аромат, наче люксовий крем для обличчя.

Наноситься досить щільно, як звичний тональний.
Підкреслює усі недоліки, сухість та складочки.
Він добре перекриває почервоніння і на шкірі "вкладається" через 2-3 хвилини і починає виглядати непогано з відстані, але якщо дивитися близько мені не подобається.

Швидко починає блищати на обличчі, жирніє. Треба носити із собою пудру.
Особисто для мене це точно не варіант на літо. Його треба або швидко використати до спеки або вже відкласти до осені.

На фото можна побачити, як підкреслив сухість біля носу.

Прозора маленька упаковка, об'ємом 2,5 грами.

Відтінок 101 Gentle glow


Не звична для мене формула, а саме кремовий продукт.
Але він мені сподобався. Дуже м'який, наноситься легко, тонким шаром. Дає делікатне сяяння.


Наносила на тональний і не помітила, щоб він його роз'їв.
Дуже сподобалось наносити хайлайтер на вилиці, кінчик носа, над губою, у кутки очей та під брову.

Маленькі круглі баночки об'ємом 2,5 гр.


Щільно закриваються. Перші рази настільки сильно, що я ледь нігті не зламала. Але потім я підколупнула її ніжечком і стало без проблем відкриватись/закриватись.


У складі є тальк. Мене це не дуже бентежить, проте, якщо для вас це важливо - майте на увазі.


Написи на упаковці дуже швидко зтираються і виглядають вже не так презентабельно.

Мені не дуже подобається їх формула, вони наче крейдові.

В мене рум'яна у двох відтінках - 103 Peach та 104 Berry

Через години дві починають зникати зі шкіри.
Придбала їх по знижці, за 60 грн. За таку ціну - можна спробувати, але є більш кращі формули за таку бюджетну вартість.

Відтінки 103 Smoky та 102 Brown
Гелеві, об'єм 1,4 гр.


Дуже м'які та пластичні в нанесенні. Швидко застигає, але є час розтушувати його.
Через те, що він такий м'який, швидко закінчиться, але враховуючи таку бюджетну вартість - нічого страшного.
Супер пігментований - треба лише трішки доторкнутися до шкіри і провести потрібну лінію. Не дряпає ніжну шкіру повік і слизову.

Невеликий лайфхак, як легко точити такі олівці: покладіть їх на декілька хвилин в холодильник і потім вже точіть. Так грифель не буде розмазуватись і легко заточиться.

Мені сподобалось використовувати його для легкого щоденного макіяжу. Зазвичай, робила ним м'яку розтушовану стрілочку.

На фото використала відтінок Smoky

Стійкість більше 6 годин.

У відтінку 106 Mauve


Гелевий, м'який і дуже стійкий олівець. Об'єм 1,7 гр.


Наноситься дуже м'яко, навіть не відчувається. Легко тушується, але потрібно робити це швидко.
Треба акуратно промальовувати ним контур губ, адже кінчик тут не заточується тоненько, як у дерев'яних олівців.

Це гарний універсальний прохолодний колір, підійде багатьом.
У мене шкіра світла, тож цей колір виглядає на мені не зовсім нюдовим.

Стійкість тут на висоті. З легкістю тримається шість годин.
Витримує не тільки легкий перекус, але й прийом їжі. Тільки трішки зтирається зі слизової, проте виглядає при цьому гарно, створюючи щось схоже на омбре.

Тут на фото використала всі продукти.

Те, що сподобалось найбільше - це олівці. Вони ідеальні, їх можу сміливо рекомендувати. Також сподобався хайлайтер, проте особисто мені більше зручніше суха текстура.