Missmili

Ahava Hyaluronic Acid

Ahava Hyaluronic Acid

Мені пощастило отримати в подарунок до одного з замовлень в магазині-мініатюру крему від Ahava,про бренд знаю,але до цього нічого з його продукції не мала

AHAVA -це відомий ізраїльський бренд створений у 1988 році,відомий тим що косметика вироблена на основі унікальних солей і мінералів Мертвого моря які в свою чергу забезпечують оздоровлення,омоложення і зволоження шкіри

Я ж маю мініатюру зволожувального крему з гіалуроновою кислотою-Ahava Hyaluronic Acid- крем обіцяє зволоження шкіри зсередини та під дією крему шкіра краще буде виробляти свою власну гіалуронову кислоту,в результаті чого шкіра набуває гладкості,зволоження і еластичності

Ahava Hyaluronic Acid

Склад:Aqua (Mineral Spring Water), C15-19 Alkane, Squalane (Phytosqualane), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cellulose, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Erythritol, Butylene Glycol, Behenyl Behenate, Sclerotium Gum, Lysolecithin, Glyceryl Oleate, Tribehenin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Chlorphenesin, Hydrogenated Polydecene, Xanthan Gum, Pullulan, Caprylyl Glycol, Didecyldimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Homarine HCl, Citric Acid, Tripeptide-3, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Spilanthes Acmella Flower Extract, Hydrolyzed Oat Protein, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid Salt), Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract, Dunaliella Salina (Dead Sea Alga) Extract, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter

Крем має дуже легку напівпрозору консистенцію,та має легкий ніжний аромат ,мені чимось нагадує запах українського темного хлібчика)Розхід не великий,достатньо невеликої к-сті крему щоб змастити все обличчя і шию,відчувається дуже комфортно,він не липкий і не жирний,але при цьому шкіра виглядає зволоженою і не обтяженою

Протягом дня жирного блиску не виникає,тобто немає ефекту як жирний млинець.

Сподобалось,що крем не конфліктує з іншими засобами,не скочується,а тон на нього лягає рівномірно

Також помітила,що в цілому шкіра з кремом виглядає краще,легкі заломи спричинені недостатнім зволоженням зникли і сама текстура шкіри стала більш розгладжена і рівна.

На акне крем ніяким чином не повпливав,в сенсі що не загострив і не викликав додаткових комедонів

Кремом я дуже задоволена,для моєї комбінованої і дещо проблемної шкіри підійшов ідеально,а його зволожувальні властивості мене цілком задовільнили,на літо дуже класний варіант)