Stassyababy

Kiko Sculpting Touch 201: Мій Досвід та Погляд на Продукт

Kiko Sculpting Touch 201: Мій Досвід та Погляд на Продукт

Нещодавно я придбала скульптор від Кіко у відтінку 201, і мої враження були дещо змішаними. Почну з того, що спочатку я була розчарована, оскільки очікувала, що він буде темніший, особливо після перегляду відгуків у соціальних мережах, де він здавався темнішим .

Однак, після того, як я спробувала його на собі, моє враження змінилося. Скульптор дійсно легко наноситься, не рижить, і дозволяє чудово підкреслити контури обличчя. Його текстура дуже приємна, і результат виглядає досить природно.

Проте, навіть з усіма його перевагами, я не можу повністю порекомендувати цей продукт. Головною причиною моєї сумнівності є сам відтінок. Якщо вам подобається природний, м'який контур, то він, можливо, підійде вам. Проте, я шукала щось трохи глибше, і цей світлий колір не відповідає моїм очікуванням.

Ще одним аспектом є його ціна. Хоча він не є надто дорогим, все ж можна знайти дешевші аналоги зі схожими властивостями. Також, за таку ціну, можна знайти продукти інших брендів, які можуть вам краще підійти.

Загалом, Kiko Sculpting Touch 201 має свої переваги, але все ж таки важливо враховувати індивідуальні потреби та вподобання. Якщо ви шукаєте щось легке і природне, цей продукт може бути варіантом, але я б рекомендувала ретельно розглянути його відтінок перед покупкою.

P.S. В Оригінальності впевнена, купувала в офіційному магазині

Kiko Sculpting Touch 201: Мій Досвід та Погляд на Продукт
Kiko Sculpting Touch 201: Мій Досвід та Погляд на Продукт
Kiko Sculpting Touch 201: Мій Досвід та Погляд на Продукт