Mila Masiukova

Моє ідеальне дзеркало з підсвіткою

Моє ідеальне дзеркало з підсвіткою

Це дзеркало у мене вже 5 років. Воно пережило 2 переїзди. Користувалась я ним то з більшою, то з меншою інтенсивністю. Але воно досі чудово працює. Зараз у нього вже з'явилось своє постійне місце на косметичному столику, який я показувала тут - https://club.makeup.com.ua/looks/35359/

Тепер розповім детальніше про саме дзеркало.

Має всього одну кнопку - сенсорну. Одним натиском можна включати або виклювати підсвітку. Якщо ж затримати палець на цій кнопці - то можна регулювати інтенсивність підсвітки. Я виставляю на максимум, бо мені так подобається. Ці налаштування запам'ятовуються.

Так як біля мого косметичного столика немає розеток, по цій же причині велике дзеркало з підсвіткою без ремонту мені поки не світить, таке дзеркало виявилось найркащим варіантом.

Заряджаю я його від павербанку. Це дуже зручно, бо можна залишати дзеркало на своєму місці та використовувати його у процесі зарядки.

Ніколи раніше я не думала, що китайська техніка може пропрацювати стільки років. Але, як виявилось, акумулятор цього дзеркала досить живучий. Купувала дзеркало ще в 2019 році))

Моє ідеальне дзеркало з підсвіткою
Моє ідеальне дзеркало з підсвіткою
Моє ідеальне дзеркало з підсвіткою