Настася

Luxuriate Glambee)

Luxuriate Glambee)

Нещодавно відкрила для себе палетку Luxuriate Glambee! Вперше побачила її на просторах тік току і вона мене дуже зацікавила, тому вирішила придбати її, і я взагалі не жалкую)💗

Палетка для очей від Glambee – просто неймовірна знахідка! Її колірна гамма дивовижно різноманітна, і кожен відтінок має чудову пігментацію, що робить будь-який макіяж видатним. Завдяки цій палетці мої очі завжди виглядають яскраво і привабливо, тому я завжди можу несподівано прийти в центр уваги.Додатковим плюсом є те, що Glambee дійсно створила відмінну альтернативу палетці Rose Quartz від Huda Beauty. Порівнюючи їх, можу сказати, що якість і відтінки Glambee не поступаються знаменитому конкуренту. Це особливо радує, оскільки ціна на палетку Glambee значно доступніша, що робить її ще привабливішою.Я в захваті від цієї палетки і раджу її кожній любительці якісного макіяжу. Вона справді заслуговує кожної своєї копійки і дарує безмежну можливість для творчості в образі. Ця неймовірна палетка – це витонченість і якість разом із доступністю, що робить її ідеальним вибором для будь-якого випадку. Доречі для розіграшу #my-coquette-makeup я робила макіяж очей саме цією палеткою!💖

Luxuriate Glambee)
Luxuriate Glambee)
Luxuriate Glambee)