Васелюк Діана

Огляд місячного використання

Огляд місячного використання
Огляд місячного використання

Я вже місяць користуюсь цими засобами бренду re:form, вирішила написати відгук тут))

Побачила засоби на МейкАп і замовила, люблю тестити щось нове, постійно змінюю засоби для догляду, зацікавила взагалі маска пілінг, взяла все для глибокого очищення шкіри голови і волосся, користувалась шампунем de:tox раз в тиждень, масочку наносила перед миттям голови десь на 20 хв (поки робила домашні справи), пару разів розігрівала феном, для кращого ефекту. Шампунь Filler обрала бо в мене волосся тонке, і не має об'єму, шампунь використовувала разом з бальзамом re:filler, а також наносила маску re:store, бо маю дуже посічені кінчики! Так як я регулярно користуюсь утюжком, замовила ще спрей re:store, до цього користувалась numero. Я задоволена використанням всіх засобів, особлиао сподобався спрейчик, він і як термозахист перед використанням утюжка і волосся гарно розщісується, а ще не сприяє тому щоб жирніло швидше) Рекомендую також всім робити мінімум раз на два тижні глибоке очищення шкіри голови, тоді волосся буде швидше рости! Щодо пілінгу: цікаво що це не просто масочка, а кислотний пілінг, саме для ВОЛОССЯ, скрабами я не користуюсь! Це шкодить волоссю, а от кислотний пілінг те що треба)! Фото до не робила, волосся стало просто виглядати здоровішим, і об'єм трішки більше став)!

Васелюк Діана
2
Підписники
0