Malisa

L'Oreal Paris Infallible Matte Resistance у 120 відтінку це просто любов :)

L'Oreal Paris Infallible Matte Resistance у 120 відтінку це просто любов :)

Помаду отримала для тестування десь з тиждень назад, тому зараз можу розказати про неї максимально детально.

L'Oreal Paris Infallible Matte Resistance у 120 відтінку це просто любов :)

Знаєте, коли отримуєш косметику, яку самостійно не підбираєш.. Страшно, що отримаєш колір, який взагалі не твій, тобі не пасує, і буде потім цей флакончик лежати десь в глибині шафки...

Але я отримала 120 колір, який як виявилось, абсолютно мій :)

А навіть в магазині я вирішила серед купи тестерів взяти самий симпатичний для себ колір, і який бачу? Знову 120. :)

Почнемо з оформлення. Чисто візуально - я в захваті від помади. Мінімалістичний флакончик, без купи різнокольорових написів, колір якого повторює колір помади.

Вирізняє хіба що значок - фірмовий знак бренду.

Аплікатор у помади - плюшева пелюстка, якою дуже зручно наносити продукт на губи. Завдяки такій пухнастості помада заповнює всі тріщинки і інші нерівності губ.

Аромат - це окреме задоволення, бо засіб має надзвичайно приємний солодкий аромат.

Колір.. Моя камера, на жаль, ось ніяк не може передати колір точно, щоб прям мікротон в мікротон.

Але це дуже красивий не дуже яскравий бежево-рожевий колір для щоденної нОски, і на всі випадки життя.

Саме він - просто мастхев косметички, бо підійде і під досить яскравий макіяж, і під нюдовий.

Як я кажу зазвичай - як свої губи, тільки краще! Набагато краще! Ну і звісно камера все нато в рожевий передала :(

Формула крутезна - помада мега комфортна і абсолютно не липка (чим грішать майже всі суперстійкі матові помади). Бо я вже була готова, що губи яяяк зчепляться, а ні, нічого такого. І це дійсно такий комфортик, бо вона наче зволожує, і майже не відчувається.

І це ще треба врахувати, що мої губи зараз нагадують якусь пустелю - дуже сильно сухі і багато продуктів виглядали б жахливо. Але не помада від Лореаль!

По стійкості - досить круто, майже до вечора сидить непогано. Якщо врахувати, що на моїх губах звичайна помада цезає вже хвилин через 30, а просто стійкі години через 2.

То ця пережила і каву, і обід. Але варто враховувати, що вона в любому випадку не перенесе щось жирне.

І спочатку цезає з внутрішньої сторони губ, ближче до слизової. Але через не сильно яскравий колір здалеку це навіть і не помітно.

Бо і змивається буквально за 2 секунди двофазною міцелярною водою. Тінт після себе не залишає.

Якщо ви шукаєте круту, комфортну, не липку суперстійку матову помаду - L'Oreal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick дуууже раджу! Вона крута!