Олеся К...🐠

Garnier Botanic Therapy "Касторова Олія і Мигдаль"(шампунь і маска).

Garnier Botanic Therapy "Касторова Олія і Мигдаль"(шампунь і маска).
Garnier Botanic Therapy "Касторова Олія і Мигдаль"(шампунь і маска).

❏ ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ🌰 Шампунь для слабкого, схильного до випадіння волосся "Касторова Олія і Мигдаль"

  • Об'єм: 250ml, 400ml , у мене 400 мл.
  • Консистенція ➔Шампунь швидше рідкий, ніж густий. За текстурою він кремовий.
  • Колір ➔бежевого відтінку.
  • Аромат ➔ ванільно-мигдально солодкий.

За кольором і ароматом навіть нагадує чимось крем-брюле.

?Склад:aqua/water, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium lauryl sulfate, glycerin, glycol distearate, amodimethicone, sodium chloride, ci 19140/yellow 5, ci 14700/red 4, guar hydroxypropyltrimonium chloride, coco-betaine, ricinus communis oil/castor seed oil, sodium benzoate, sodium hydroxide, acer saccharum extract/ sugar maple extract, ppg-5-ceteth-20, trideceth-6, salicylic acid, fumaric acid, benzyl salicylate, linalool, benzyl alcohol, carbomer, caramel, cetrimonium chloride, citric acid, prunus amygdalus dulcis oil/sweet almond oil, hexyl cinnamal, parfum/fragrance

Нічого натурального тут немає, стандартні силікони і сульфати.

Хотя є активні інгредієнти: Рицинова олія-живить і зміцнює, стимулює ріст волосся. Екстракт солодкого мигдалю-живить, відновлює волосся, робить їх більш еластичними, блискучими і міцними. Кленовий екстракт-повертає пошкодженому волоссю життєву силу, зберігає насиченість кольору волосся. Гліцерин-зволожуючий компонент, сприяє утриманню вологи. Саліцилова кислота-регулює роботу сальних залоз, надає антисептичну дію.


Підсумок: не дивлячись на те, що з випаданням вийшла неувязочка і обіцяної густоти моєї шевелюрі не додалося, мені Шампунь Garnier Botanic Therapy касторова олія і мигдаль припав до душі: не обтяжує волосся, робить їх дуже м'якими, промиває делікатно, не до скрипу, не викликає сухості шкіри голови і пахне дуже приємно і коштує недорого.

  • За консистенцією густа, нагадує м'яке масло або крем.
  • Колір і аромат анологічно з шампунем.

Об'єм:340ml

Состав

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Cetyl Esters, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 14700 / Red 4, Ricinus Communis Oil /Castor Seed Oil, Phenoxyethanol, Acer Saccharum Extract / Sugar Maple Extract, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate,Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Caramel, Citric Acid, Cetrimonium Chloride,Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Sweet Almond Oil, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L C193257/1).

Не найкращий склад.....


Результат. Звичайно ж, моє волосся не стало випадати менше, але візуально маска робить їх красивими і більш доглянутими.

Також використовую в засоби мультивітаміни для всіх типів волосся от Лінія HandMade.