Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва

Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва

Вітаю!
Мій огляд про пробник антивікового концетрату від Lancome, якій мені дістався в подарунок від Мейкапу. Мені 37 років, шкіра нормальна, але проблемна (схильна до утворення прищів), є вікові зміни (зморшки і заломи), то він саме був вчасно.
Виробником пробнику концетрату на обгортці зазначено Францію.
Я дуже поважаю і люблю бренд Lancome, але цей продукт, на жаль, не став must have для мене.
По моїх відчуттях, його консистенція надто жирна для мене, хоча завдяки цій якості можна добре приховати відлущення після пілінгу. Дуже не сподобалося інноваційна процедура по міксуванню компонентів, в мене вона вийшла невдало, хоча і робила все по інструкції. При першому видавлюванні концентрат вийшов розшарованим, неоднорідної консистенції і просто вистрілив з обрізаного отвору, на шкірі обличчя лишив білій наліт, як від пудри, що не розтирався. Тому раджу його використовувати не одразу після з'єднання компонентів, а дати постояти якийсь час, і обрізаний отвір затуляти пальцем, бо втече;)
Після другого і наступного використання вже все було добре. Шкіра від нього виблискувала, була липкою (дивіться фото),макіяж зверху так само жирно виглядав. Мені таке не до вподоби, хоча на смак і колір ми всі різні, може комусь підійде.
Із хорошого: не забиває пори, не спричинив алергію та комедонів або вугрів, шкіра гладенька і м'яка. От що дуже сподобалося в ньому, так це аромат. Пахне наче дорогі парфуми! Навіть мій чоловік зауважив, хоча зазвичай він таке не помічає.
Пробника вистачило на неділю. За цей час жодні зморшки не поменшали, значить в моєму випадку не спрацював або було замало часу використання для цього. Для мене він запам'ятався як просто звичайний хороший крем-концетрат, але купляти чи ні Ви вже самі вирішуйте.

Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Концентрат Lancome Triple serum антивіковий французького виробництва
Ніколаєнко Наталі
2
Підписники
0