Zera Khaibulaeva

Biotherm Blue Therapy Night Cream

Biotherm Blue Therapy Night Cream

Biotherm останнім часом так і манив мене. Одного разу мала мініатюрку крему для зони навколо очей, мені вистачило її на тиждень і я була просто вражена миттєвою дією .

Тут ділилась враженням та результатом з фото↩️

Biotherm Aquasource Total Eye Revitalizer Крем для шкіри навколо очей | MAKEUP Club

https://club.makeup.com.ua/post/25944/

Закінчу свій крем від Bio laven і все- таки візьму Biotherm Aquasource Total Eye Revitalizer.

А тепер детальніше про Biotherm Blue Therapy Night Cream.

Цей крем мені дістався у подарунок від милої molena. Ох бачили б ви, як гарно Оленочка запакувала подаруночок, скільки всього вона туди поклала, що тепер писати і писати😁.

Крем з класу антивікових.

Крем у обʼємі 15 мл. Також є доступний об’єм 50мл.

Скляна баночка синього кольору запакована у картонну коробочку. Подивіться на цю красивенну баночку😍 Ну це оформлення просто в саме сердечко. Розхід в нього не дуже великий.

Biotherm Blue Therapy Night Cream
Biotherm Blue Therapy Night Cream
Biotherm Blue Therapy Night Cream

Крем доволі жирненький і густий. Його не потрібно багато. Після нанесення він дуже швидко поглинається, не лишаючи плівки, блиску.

Шкіра одразу стає оксамитова, дуже приємна на дотик.

Консистенція не як в баттера, а більше подібна до маслянистих кремів.

Взагалі, мені зручніше натискати креми з помпи, але тут така баночка, тут просто можна використовувати лопаточку.

Аромат- приємний, легка квіткова композиція.

Виробник зазначає, що формула, у складі якої є абрикосові кісточки, саліцилова кислота, бджолиний віск, морськи водорості, глибоко проникає у шкіру, зволожує її, стимулює вироблення колагену.

Крем гарно підійшов моїй комбінованій шкірі. Не знаю, чи буде комфортно з ним влітку, бо він поживний, але, в принципі, він нічний, думаю, проблем не має бути. Думаю обʼєму 15 мл мені якраз і вистачить до спеки, а далі буде зрозуміло, чи переходити на легші текстури, чи продовжувати.

Подивимось детальніше склад? Він доволі великий, але взагалом безпечний.

Склад на сайті відповідає складу на коробці.

Aqua -вода.

Hydrogenated Polyisobutene-емолент, помʼякшувач шкіри, безпечний для навколишнього середовища.

Glycerin-гліцерин.

Butylene Glycol-утримує та зберігає вологу, але може бути алергеном.

Dimethicone-емолент, зволожувач,безпечний для навколишнього середовища.

Cetyl Alcohol-емолент, стабілізатор, потенційно шкідливий для навколишнього середовища.

Glyceryl Stearate-безпечний емолент.

Zea Mays-зберігає та утримує вологу.

Elaeis Guineensis Oil-емолент, зволожувач.

Paraffinum Liquidum, Peg-100 Stearate, Cera Alba, Sorbitol, Myristyl Myristate.

Zea Mays Oil-кукурудзяна олія.

Peg-14m, Cera Microcristallina, Paraffin, Algae, Sorbitan Tristearate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethyl Isosorbide, Isohexadecane.

Laminaria Ochroleuca Extract-екстракт водорості Ламінарія.

Sodium Hydroxide.

Moringa Pterygosperma Seed Extract-екстракт посудини Морінга.

2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Phenoxyethanol.

Prunus Armeniaca Kernel Oil-олія абрикосових кісточок.

Adenosine, Chlorphenesin, Disodium Edta, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Capryloyl Salicylic Acid, Vitreoscilla Ferment.

Passiflora Edulis Oil-олія маракуї.

Xanthan Gum, Maltitol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Octyldodecanol, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Polysorbate 80.

Oryza Sativa Bran Oil-рисова олія.

Parfum F.I.L. B160851/7.

Моєму обличчу дуже сподобався такий подарунок ♥️