O.Kazkova

Перша маска комом

Перша маска комом

Нарешті вихідні! Я дуже на них чекала, щоб спробувати новенькі масочки від Joko Blend, які придбала цього тижня: https://club.makeup.com.ua/looks/36497/

Тож ранок суботи я вирішила почати з гідролегевої масочки. А треба було почати з перечитування дописів дівчат😄 Бо ж там були попередження…

Перша маска комом

Але по порядку. Для першого разу я обрала Super Green Hydrojelly Mask. Намішала все ретельно за інструкцією, наробила фото з різного ракурсу для відгуку…

А коли стала наносити маску на обличчя, то зрозуміла, що маска застигла😂 Вона лягала шматками, які не хотіли ані розподілятись по обличчю, ані триматися на ньому. Звісно, я трошки засмутилася. Навіть не сфотографувала свої спроби хоч якось приліпити оте.

Та я все ще була налаштована зробити ранкову масочку, тож дістала Goji Berry Antioxidan Hydrojelly Mask.

Знову поєднала масочку з водою за інструкцію, але тепер зробила все швиденько і одразу нанесла на обличчя. Вона така гарнесенька, ніжно-рожева з маленькими ягідками та приємним ароматом.

Потримала масочку півгодини. І весь цей час відчувала лагідну свіжість. Знімається масочка дуже легко, одним шаром. На фото це добре видно.

Результат: шкіра виглядає чистішою та сяючою. Ніби вчора не було пізньої вечері з локшиною😄 Справді, це те, що треба, коли хочеться свіженько виглядати зранку.

Мені дуже сподобалось! 🥰

І хоч не вийшло оцінити зелену масочку, та тепер я знаю, що гідрогелеві маски швидко застигають і не чекатимуть завершення фотосесії😂

Дякую за увагу❤️

І бажаю всім приємних вихідних🫶