KsuLv

Чи діють пади від Instytutum?

Чи діють пади від Instytutum?

Instytutum Flawless Pads - ватні диски, просочені комплексом активних кислот, що сприяють делікатному злущуванню відмерлих лусочок, розчиненню сальних пробок, абсорбції надлишку себума, нейтралізації патогенних мікроорганізмів, виведенню токсинів, усуненню вільних радикалів і глибоких забруднень.

Чи справді воно так як обіцяє виробник?

Чи діють пади від Instytutum?

Пади запаковані у круглу тару, яка покрита захисною плівкою (що перешкоджає висиханню), кількість - 60 шт.

Загалом склад гарний та безпечний:

ВОДА;

БУТИЛЕНГЛІКОЛЬ - антимікробна активність, зволоження;

ГЛІКОЛЬОВА КИСЛОТА - прискорює відшаровування ороговілих клітин шкіри, зменшує видимість зморшок, видаляє пігментні плями;

НІАЦИНАМІД - покращує тонус, еластичність та текстуру шкіри, стимулює синтез колагену;

МОЛОЧНА КИСЛОТА - відлущує відмерлі клітини, зволожує шкіру, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу, посилює в дермі синтез глікозаміногліканів та колагену, зменшує кількість комедонів та розміри пор, зменшує глибину зморшок;

НАТРІЮ ГІДРООКИС - сильний луг, контролює рН, денатуратор, ОБЕРЕЖНО: у високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри.

ФЕНОКСИЕТАНОЛ - консервант, антисептична дія, має легку зволожуючу дію, ефективний проти грамнегативних бактерій;

САХАРИД ІЗОМЕРАТ - зволожувач;

ЛИМОННА КИСЛОТА - очищувальна та відбілююча дія;

САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА - антисептична дія, зменшує секрецію шкірного жиру;

ГЛІЦЕРИН - зволожувач;

ПАНТЕНОЛ - загоювальна, зволожуюча, розгладжуюча дія;

ЕТИЛГЕКСИЛГЛІЦЕРИН - консервант;

ГІДРОКСИЕТИЛЦЕЛЮЛОЗА - регулятор вʼязкості;

ГУДРОГЕНІЗОВАНА КАСТОРОВА ОЛІЯ - ПАР;

ВІДДІУШКА ПАРФУМЕРНА;

ГІАЛУРОНАТ НАТРІЮ - регенерація тканин, зволоження;

ЦИТРАТ НАТРІЮ - ПАР;

Я власниця чутливої, проблемної і комбінованої шкіри, наявні сліди постакне.

Щоб зекономити розхід падів я розрізаю їх на два (попередньо продезінфікувавши ножиці спиртом). Використовую щодня, зранку, після вмивання протираю лице падами, далі ОБОВʼЯЗКОВО наношу spf 45 (у мене від Jan Marini).

Вводила в догляд пади поступово. На початку застосовувала через 2 дні, далі через день, потім перейшла до щоденного застосування. Спочатку моя чутлива шкіра реагувала доволі агресивно: було почервоніння і печіння, яке зникало на протязі години, зараз шкіра звикла і адаптувалась, вже не реагує.

✅ якісне очищення і зволоження (коли перейшла до застосування падів зникли «лусочки» і сухість шкіри);

✅ ексфоліація (зараз скарби застосовую 1 раз на 2 тижні, раніше - 2 раз на тиждень);

✅ звуження пор, зменшення жирності шкіри (див. фото до/після застосування);

✅ освітлення постакне і шкіри вцілому;

✅ зменшення висипань;

Із мінусів:

🔴 Подразнення, неприємне печіння та пощіпування па початку застосування.

Після того, як додала до догляду пади моя шкіра візуально стала кращою і зменшилась кількість висипань. Тому вважаю, що кислотні пади - обовʼязкові для догляду за жирною/комбінованою шкірою.

Дякую за увагу 🫶