Viktoria_Ilnytska

#testmakeupclub Догляд з Absolut Repair Molecular від L’Oreal

#testmakeupclub Догляд з Absolut Repair Molecular від L’Oreal
#testmakeupclub Догляд з Absolut Repair Molecular від L’Oreal

Знайомимося з лінійкою Absolut Repair Molecular від L’Oreal. Я завжди доглядаю за своїм волоссям і стараюся рідко користуватися плойками та фенами, але фарбування то святе і відповідно потрібно використовувати відновлюючі засоби по догляду за волоссям. Місяць пройшов з мого фарбування і тут випала нагода протестувати відновлюючу лінійку від Лореаль, чому я безмежно рада☺️. Тож почнімо👇🏻

#testmakeupclub Догляд з Absolut Repair Molecular від L’Oreal

Представлена баночка обʼємом 100 мл

Аромат шампуню - приємний, нерізкий

Консистенція - густа, кремоподібна, білого кольору.

Активні складові: кератин що зміцнює та забезпечує пружність волоссю, а також сприяє відновленню пошкоджених локонів; цераміди сприяють утриманню вологи у волоссі, створюючи захисний барʼєр.

Шампунь за миття волосся наношу двічі, тож як і усі шампуні - гарно піниться з другого разу, якісно очищує шкіру голови та не плутає мені його🙌🏼

Сироватка в обʼємі 75 мл

Аромат досить насичений, виразний, не з класичних, специфічний🙃

Консистенція - рідка, як тонік для обличчя, візуально може здатись що олійка, але на дотик, вона дійсно як тонік.

Містить в собі амінокислоти які відновлюють волосяну кутикулу та надають волоссю блиск; лимонну кислоту що надає мʼякість волоссю.

Втираючи її протягом 2-х хвилин, аромат стає менш виразним. Плюс було відчуття жорсткості, але коли волосся висохло, воно зникло. До речі вперше застосовувала такий засіб на своє волосся - чого лише не придумають😅

Але чесно кажучи, думаю, що це якісний багатообіцяючий маркетинговий хід.

Маска представлена в сашé обʼємом 15 мл. На мою довжину волосся, достатньо половини одного застосування, тож як на мене, це досить економно🙌🏼

Консистенція - густа, як і повинно бути.

Містить кератин та протеїни, які потужно відновлюють пошкоджене волосся.

Дуже сподобався золотавий шимер у масці, волосся повністю ним огортається✨

Аромат - ніжний, приємний

Час витримки - 5 хв

Це завершальний етап ріпеа формули🙌🏼

Обʼєм: 10 мл, і тут я теж розділила її застосування: двічі вдалось нанести, ще залишилось на 3-й, можливо й 4-й раз миття голови✨

Аромат - найприємніший з попередніх описаних засобів

Консистенція - кремова, легка

Активні компоненти: аргінін, який допомагає запобігати випадінню волосся і нормалізує його живлення; лимонна кислота що запобігає швидкому забрудненню волосся та надає йому мʼякість🙌🏼

Окрім функції відновлення та розгладження, слугує як термозахист, що дуже є важливим для волосся🙌🏼

Такого плану засоби мені довподоби)

Після цього комплексу, волосся легко розчісується, стає розсипчатим та гладеньким. Без обтяження, без відчуття сухості. На рахунок зволоження, такого ефекту не помітила.

Але точно що, найкращий та ефективний результат, це коли тобі дівчата роблять комплімент щодо вигляду волосся і пробують його на дотик, бо якраз у мене так і сталося наступного дня після застосування цієї лінійки💎

Представлені фото після першого та другого застосування. Звичайно маску та змивну сироватку я б не використовувала на кожне миття, але незмиваючу маску точно що так☺️

В мене вийшов догляд як з салону✨