Tanserb

Canni Gel Polish №162 "Сіро-рожевий" або колір світлого какао

Canni Gel Polish №162 "Сіро-рожевий" або колір світлого какао

Якось я побачила на просторах інету манікюр з дуже красивим коліром гель лаку. Він виглядав як світле какао. Ну дуже елегантно виглядав той манікюр. Звісно, мені стало ну дуже треба цей колір 😂. І я потопала з тією фотографією до магазина, дивитися на палітру гель лаків. Звідти я пішла з героєм цього допису )

Canni Gel Polish №162 "Сіро-рожевий" або колір світлого какао
Canni Gel Polish №162 "Сіро-рожевий" або колір світлого какао

Це мій єдиний (поки що) гель лак Canni. Ніяких нарікань до нього у мене немає. Не знаю, як поводжуються інші кольори, але цей дуже поступливий.

  • Щіточка зручна, з прямим звичайним зрізом. Волоски з неї не торчать.
  • Текстура гель лака така, як я люблю – не дуже густа, та й не рідка.
  • Лягає дуже добре, не полосить, не затікає, не скочується. Дуже безпроблемно лягає
  • Щільність кольору гарна. Його можна укласти в один шар. Але мені краще два тонких
  • Сохне у лампі добре (у мене звичайна китайська бюджетна лампа)
  • Стійкість на мені така ж сама, як і в інших гель лаків – 2,5 - 3 тижні.

Відтінок 162 на makeup описан як сіро-рожевий. На справді так воно і є. Але колір на малюнку не зовсім збігатися з реальністю. Але з асоціацій у мене – розбавлене бліде какао. Як для мене, то це доволі красивий, елегантний, стриманий колір. Може, хтось шукає подібний, то я вирішила його показати

P.S я роблю манікюр сама собі вдома, тому цей відгук від звичайного користувача, а не майстра.