Бернацька Юлія

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Отримала набір на тестування зовсім нової для мене продукції. Протестувала і хочу поділитись своїми враженнями.
Професійний шампунь для молекулярного відновлення структури пошкодженого волосся. Шампунь сподобався, добре піниться та гарно очищує волосся. Приємний аромат. Розхід економний.
Маска для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся.
Маска жовтого кольору. Консистенція дуже густа, кремова.
Маска мені не дуже сподобалась, після неї волосся стало сплутаним, не має відчуття шовковистості та м'якості.

Професійна змивна сироватка для молекулярного відновлення структури волосся.
Змивна сироватка прозорого кольору, гелевої консистенції. Особливого пом'якшення не помітила, але волосся на дотик краще та не таке сплутане, як після маски.
Професійна незмивна багатофункціональна маска для молекулярного відновлення структури пошкодженого волосся.
Маска білого кольору, густа консистенція при нанесенні на волосся ніби тане. Маски потрібно зовсім небагато. Пробника для довгого волосся вистачає на два рази.
Ось незмивна масочка виправила ситуацію полегшила розчісування, зробила блискучим та шовковистим. Що мене порадувало так це ефект розгладження.
Засоби використовувала двома схемами:
Шампунь - маска - незмивна маска
Шампунь - змивна сироватка - незмивна маска
Висновок: по факту волосся виглядає гладким та шовковистим, блискучим. Гарний ефект є від двох варіантів використання. Між ними немає ніякої різниці.
Я все ж таки думаю, що це заслуга незмивної маски. Також сподобався шампунь.

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub